Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne ez a telefon?

Melyik lenne ez a telefon?

Figyelt kérdés
egy olyan telefont akarok ami érintős,wifis nrtes,anfroidos,okostelefon,gps-es és samsung ..telenoros vagyok ha ez számít valamit:D

2012. máj. 22. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Galaxy SII, Galaxy SII, Galaxy Note, Galaxy Nexus ha ennél kevesebb pénzed van akkor ne Samsungot vegyél.
2012. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bármelyik teló a Galaxy családból.
2012. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung

EGY NAGY RAKÁS SZAR!!!!

Nem is szar, hanem túl vannak árazva, a felső kategóriás, meg a közép kategóriás telefonjaik

Vegyük példának Sony Xperia S vs. Samsung Galaxy S III

Melyik jobb? szerintem a sony

Miért? Kisebb, viszont jobb a kamerája stb..

A 4 mag pedig csak parasztvakítás..

Nem tudom, hogy miért akarsz Samsungot venni, annyi erővel vegyél sony ericsson-t, sony-t

Fele annyi árért, ugyanolyan jó telefont tudsz venni, mint egy galaxy.

De hogy a kérdésre is válaszoljak:

Samsung Galaxy SIII

Samsung Galaxy SII

Samsung Galaxy S Plus

Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Nexus

Samsung Galaxy W

Samsung Galaxy R

stb..

De nézz körül ezek között is nagyon ajánlom, főleg az árakat összevetve

Sony Ericsson Xperia Ray

Sony Ericsson Xperia Arc S

Sony Ericsson Xperia Neo

Sony Ericsson Xperia X10i

Sony Xperia Sola

Sony Xperia U

Sony Xperia S

Sony Xperia P

Nézz szét ezek között is:

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace Plus

Samsung Galaxy Xcover

Samsung Galaxy S

Samsung Galaxy Ace 2

Meg ezek között:

Sony Ericsson Xperia Mini

Sony Ericsson Live With Walkman

Sony Ericsson Xperia Mini Pro

Remélem hogy jól döntesz, sok sikert!

2012. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha szempont a netezés, játék, filmnézés rajta, akkor ne vegyél olyan telót, aminek a kijelzője kisebb 3.5"-nál. Azok semmire nem jók. Még akkor sem, ha brutál erős, jó kis hardverrel látták el őket. Egyszerűen nem alkalmas arra, hogy weboldalakat nézegess, arra meg pláne,hogy a több ujjat igénylő modern játékokkal játssz. Kitakarod a kijelző 60%-át két ujjal. :)


Szóval a SE nagyobb telefonjai NEO,RAY,stb... tök jók.


Samsung sem szar, nem kell mindent elhinni. Miért is lenne az???? :) HTC! Na az "szar". Persze idézőjelben írtam, a "szar"-t, mert igazából nem az,de mivel kb. 2X annyiba kerül mint a konkurencia, nálam kimeríti a szar kategóriát.

2012. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hogy adjunk egy kis hitelt a dolgoknak, a samsung a legjobb, és ezt az ára is mutatja.

1. A készülék háza Carbon Trust (ezért szerepel a legjobban a törésteszteken)

2. AM-OLED kijelző

3. Messze a legjobb saját gyártmányú processzort használja (iPhonokba is ők gyártják nem véletlen)

4. Folyamatos ROM javítás és support

5. ROM upgrade


HTC:

Iszonyat jó fém ház, a proci egy hulladék benne!

Ő is jól supportált készülék


Sony:

Saját gyártmányú kijelző amivel már nem biztos, hogy merném versenyeztetni az AM-OLED-et

Kitűnő minőségő gorillaglass, ami azért nem törésálló mint a samsungé, de megér egy miést.

A proci szintén egy hulladék, a support és a ROM support egy nagy rakás trágya!


Tehát ezután döntsd el, hogy melyiket szeretnéd megvenni :)

Ezzel foglalkozom, tehát aki szeretne vitábaszállni velem, nyugodtan megteheti ;)

2012. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

utolsó!

magyarázd már el nekem hogy miért lenne olyan szar az a tegra proci?

2012. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
pontosításképp nem tudom melyik htc-ről írtad de a 1X nem fémházas attól hogy unibody.
2012. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6-os:

Látom vágod a témát :D

Ha galaxy, akkor nyilván 1-2 és note.

Ha hasonló kategória, akkor htc sensation (bizony fémházas), oltári vacak qualcomm processzoráról írtam.


Ha a 4 magosakat hasonlítom, akkor Galaxy S3 amire szintén igaz minden amit a samsungra írtam, a HTC esetében is már carbon trust, csak hála a jó égnek, a tegra procit raktak bele.

Azért az sem a csúcs, de csak nagyon minimálisan marad le a samsung proci mögött.

Amit én lehúztam, az a qualfos processzor.

Szerintem HTC ingyen adja HTC-nek annyira vacak.

Szerintem már majdnem MTK chip :D

2012. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*HTC ingyen kapja :)
2012. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát azért nem vagyok szakértő :D

igen mondjuk nem értettem teljesen hogy s2-őt hasonlítod a sensationhoz, vagy s3at a one X-hez :) sajnos a sesationról nem tudok nyilatkozni még nem használtam. S2 nem rossz csak nem szeretem a touchwiz-t bár szerintem van rá MIUI úgyhogy nagy baj nem lehet :D Nekem Desire van nem tudom ehhez viszonyítva milyen a sensation. S2nek tényleg szép a képe bár beégésre hajlamos sajna.

2012. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!