Ingyenes az iCloud?

Figyelt kérdés

A telefon szinkronizálása megakad a biztonsági mentésnél. Arra gondoltam, hátha az iClouddal megoldódna...

(Itthon két számítógépről is próbáltam már zenéket varázsolni az iPhonera,de nem sikerült. Viszont nem a készülék a hibás, mert bementem az Applehöz, és ott megnézték, és lehet zenét rakni rá. Pedig mindent úgy csinálok, ahogy kell, de a biztonsági mentésnél lefagy a program...) Segítsetek,kérlek titeket!



2012. máj. 22. 17:11
 1/6 A kérdező kommentje:
IPhone 4, iTuneson próbálkozom (legújabb verzió) és NEM vett zenék.
2012. máj. 22. 17:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ingyenes az 5GB- os tarhely,ha ettol tobb kell,akkor azert viszont fizetni kell
2012. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A másik problémára nincs ötleted? :)

2012. máj. 22. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs sajna, nekem nem volt ilyen gondom, ami az itunes lejatszasi listajan van,azt tudom szinkronizalni minden mobileszkozommel csont nelkul - feltelezem,hogy mindent jol csinalsz es ki van jelolve a zenek szinkronizalasa is.
2012. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, ki van jelölve, és rajta is vannak a telefonon inaktívan. Amit az Apple-nél raktak rá zenék, azok aktívak...

Hát én nem értem... Na mindegy, majd átjárok máshoz zenét tölteni a telefonomra maximum... :D

2012. máj. 22. 22:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi a válaszokat! :)
2012. máj. 22. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!