Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fesztiválokon használt SMS...

Fesztiválokon használt SMS falat hogyan tudok csinálni? (Projektor+PC+mobil)

Figyelt kérdés
Van projektorom és szoktuk használni bulikban. Megtetszettek az SMS-fal megoldások amiket különböző szórakozóhelyeken meg fesztiválokon láttam és arra gondoltam jóljönne ha tudnék csinálni én is ilyet. Két programot is találtam de fizetősek. Van valakinek működő ingyenes megoldása vagy tud törést valamelyik rendes programhoz?
2009. júl. 1. 09:32
 1/3 A kérdező kommentje:

Amiket én találtam: iWall és Ozeki nevű programok.

Az iWall kezelné is a telefonomat (Nokia 6070), meg szép megoldás is lenne, de az ára elég borsos. :(

Az Ozeki már nem olyan szompatikus, de ha más nincs...

2009. júl. 2. 15:17
 2/3 anonim válasza:

Mi a f*sznak kell a régi kérdéseket előre hozni, ha úgy sem tudot rá válaszolni senki???

Áruld már el nekem.

És bocs, h bunkó vagyok, de másnak meg lehet, h elég fontos kérdése van, amit mindenki leszar, mert csak az elsőket nézik...

2009. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Neharagudj, h ilyen durva kommentet írtam. Bocsánat.

Csak elég ramaty az életem és pont a te kérdésed volt legfelül. Tudom ez nem lehet kifogás...

Bocsi

2009. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!