Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Live with Walkman vásárlás...

SE Live with Walkman vásárlás segítség?

Figyelt kérdés
Romániában élek és szeretnék venni egy live with walkman-t.Csak az a baj hogy itt nincs t-mobil, viszont az egyik ismerősöm jön ide Romániába és az lenne a kérdésem hogy ahhoz hogy megvegyem dominó csomaggal kártyásan ahhoz be kell iratkozni a t-mobilhoz?És hogyha függetlenítem akkor nem lehet leiratkozni?Vagy függetlenül ott nem vehetem meg?Vagy itt Romániába valahol?Előre is kösz a segítséget.

2012. jún. 2. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nem iskola, hogy be kell iratkozni.

Eleve függetlenül lenne a legjobb megvenni.

2012. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha úgy veszem meg hogy "Listaáron, előfizetés nélkül" akkor normálisan függetlenül kapom meg?
2012. jún. 2. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Függetlenül GSM boltokban, áruházakban pl. Media Markt kapod csak meg.
2012. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És hogyha listaáron veszem meg és függetlenítem akkor használható lesz itt Romániában?És ha dominó csomagban, akkor?
2012. jún. 2. 16:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Bárhogy megveheted, függetlenítés után működni fog.
2012. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk dominó csomagban veszem és függetlenítem utána kártyával mit csinálhatnék?És a függetlenítés után már nem fogja kötni semmi a telót és engem a t-mobile-hoz?
2012. jún. 2. 16:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Eladod, elrakod, hogy ha esetleg Magyarországra jössz arról telefonálhass, vagy még itt eltelefonálod a rajta lévő összeget, eldobod, elajándékozod.
2012. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem fog semmi se a t-mobilhoz kötni és megéri megvenni így?
2012. jún. 2. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:
ha náluk veszed akkor esetlegesen ha valami baj lesz a telefonnal akkor náluk kell garanciaztatnod
2012. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ok, kösz a segítséget.
2012. jún. 2. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!