Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy olyan problémám lenne...

Egy olyan problémám lenne hogy telefonnal kapcsolódok az otthoni wi-fire, a jelerősség kiváló, de amikor netezni akarok akkor csak tölt a telefon. Ha más wi-fi hálózatra csatlakozom akkor működik. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 10:36
 1/9 A kérdező kommentje:
és más telefonról sem működik..
2012. jún. 3. 10:38
 2/9 anonim válasza:

milyen wifi-d van? T-home?

mert azoknak a gyári beállítasiba nincs engedélyezve a wi-fi használat, ha T-home-s pirelli eszközöd van akkor ezt beirod a böngészőbe: [link] ott bekell jelentkezni a eszközbe általában a név és a jelszó is 3play, vagy admin, de általáa 3play 3play, akor bejön az oldalad, rámész arra h Wireless és bejön egy angol szöveg

Enable or disable Wireless module function : és az Enabla-t kell kijelölni, ezzel engedélyezed a wifi használatát, aztán save settings, és kilépehtsz, remélem ez volt a probléma és tudtam segíteni

2012. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
SMC wi-fim van.
2012. jún. 3. 10:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyen a routerben a DHCP bekapcsolva, próbálj meg másféle titkosítást, nézd meg a routerben a csatlakozott klienseknél megjelenik-e a telefon
2012. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A DHCP be van kapcsolva a telefon pedig megjelenik a klienseknél. De még mindig nem jó.

Köszi a válaszokat...

2012. jún. 3. 11:29
 6/9 anonim ***** válasza:
titkosításokkal variálj
2012. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Variáltam de még mindig semmi. Valami ötlet még?
2012. jún. 3. 12:45
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja,és itt van egy olyan hogy

Link Status: DISCONNECTED

2012. jún. 3. 13:00
 9/9 anonim válasza:
ugyanez volt velem is csak vonaton xd. én arra tippeltem hogy a wifivel volt valami gond..
2014. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!