Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehet a samsung s5230...

Honnan lehet a samsung s5230 (star) -hoz háttérképeket-témákat-játékokat letölteni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon lesz oldal mert a samsung nem a letölthető cuccosról volt híres...:S
2009. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
www.zedge.net nagyon egyszerű oldal felül beállítod a telefonod típusát, és máris jönnek a témák hátterek...
2009. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

www.rbz.hu/s5230

ez az oldal csak ezzel a telefonnal foglalkozik

2009. dec. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is ugyanilyen ( samsung star 2 ) telefonom van, és szeretnék hozzá letölteni témát, vagy háttérképet. Már megnéztem azokat az oldalakat, amit írtatok, de tudna v.ki nekem pontos leírást adni, h. h. történik ez az egész művelet? Előre is köszönöm!
2011. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 én vagyok én válasza:

ehhez a telefonhoz csak pluszba egy fekete témát lehet letölteni. többről nem tudok, játékokat pedig a :

ilovecs2d.blog.hu

spydergames.blogspot.hu

ról lehet

onnan tudom, hogy nekem s5230 lafleurom van!

2012. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!