Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy telefont, ha...

Találtam egy telefont, ha beviszem a rendőrségre és nem találják a gazdáját, akkor akár az enyém is lehet?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg igen!

Elméletileg...


Ha nagyon meg akarod találni a gazdáját, akkor nézzutána a benne lévő számoknak és hívj fel párat. Az ismerősei biztos meg tudják mondani kié a szám, és hol lehet megtalálni!


Ha nem akarod megtalálni a gazdáját...

Na ezt inkább nem részletezem...

2012. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Menne a fene a rendőrségre...
2012. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A rendőrség nem igen foglalkozik ilyesmivel. Ha nincs lezárva a telefon akkor megpróbálhatod a benne lévő számokat hivogatni, ha le van zárva akkor leadhatod a szolgáltató üzletében. Én ezt tenném, de engem nem érdekelnek a telefonok - pl saját mobiltelefonom sem volt még sosem. Ha gondolod tartsd meg.
2012. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

"leadhatod a szolgáltató üzletében"


Ez a legjobb! Ott aztán a szervizes rögtön ki is üti a IMEI számát, és máris megy a piacra! Akkor már inkább te lopd el!

:D

2012. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!