Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet Samsung Galaxy...

Hogy lehet Samsung Galaxy Y-on üzenet fogadási hangot állítani?

Figyelt kérdés

Eddig még csak alap hangok közül tudtam választani!:||

A válaszokat előre is köszönöm:)


2012. júl. 24. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csinálj ilyen könyvtárakat, és értelemszerűen másold bele a saját hangjaidat:

/sdcard/media/alarms

/sdcard/media/notifications

/sdcard/media/ringtones

2012. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Elméletileg ha a telefon memóriájába mented a hangot(nem az sd-re) akkor ki tudod majd választani. Ha mégsem, akkor először állítsd be csengőhangnak, majd utána ki tudod már választani üzenet fogadási hangnak is.
2012. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha alapból az SD kártyán van a zene akkor hogy tudom áttenni hogy tudom áttenni a telefon memóriájába?
2012. júl. 24. 22:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Root nélkül sehogy, meg jó eséllyel el se indulna utána egy ilyen telefon, az nem volt jó tanács. Könyvtárakat csinálj, ketten is leírtuk.
2012. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok ebben nem vagyok nagy szakértő:|| Amúgy köszönöm.
2012. júl. 24. 23:09
 7/8 A kérdező kommentje:
A másik kérdésem hogy könyvtárat hogy lehet létrehozni? :$$nem vagyok ilyen informatika rajongó:|
2012. júl. 24. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy alarms nevű mappát, amibe belerakod a kivánt zenét. Csinálsz egy media nevü mappát is, amibe belerakod az alarms mappát, amikor ez kész van, berakpd egy sdcard nevű mappába. ;)
2012. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!