Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire? (kérdés rovid,...

HTC Desire? (kérdés rovid, magyarázat hosszu)

Figyelt kérdés

mivel a telefon csak 384 mb ram-ot ír ki a hardver informácioknál az 576 helyett , ezér irtam az E-Care Solutions-nak egy levelet (hivatalos márkaszervíz) hogy mivel lehetne orvosolni a problémát. A válasz ez volt : A HTC álláspontja szerint a készülékekre a 2.3.3 elötti androidot kell visszatölteni.


Csak az a gond hogy itt gyakorin és mobilaréna forumon sem hajlandoak megmondani az emberek hogy mégis hogyan tudom downgrade-lni a telefont. Valaki tud ebbe segíteni , vagy most mit csináljak?


2012. júl. 27. 13:26
 1/3 anonim válasza:
úgy tudom hogy régebbi verzióra nem lehet update-elni az androidot... kérdezd meg az e-care solutions-től hogy mégis hogy?
2012. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már irtam nekik...kiváncsi leszek a válaszra , nem bántam meg hogy váltottam almára ezek után.
2012. júl. 27. 13:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Amugy köszi a választ :)
2012. júl. 27. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!