Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még mindig az XPERIA a legjobb...

Még mindig az XPERIA a legjobb telefon?

Figyelt kérdés
Nem kell puccos, hét nyelven beszélő. Stabil, megbízható, hosszú élettartamú. Az se baj, ha csak úgy zsbre lehet vágni.
2012. aug. 9. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

1.HTC(One X)

2.Sony(Xperia S)

3.Apple(Egyértelmű)

Ha valakinek nem tetszik a válaszom ne a piros lefelé mutató kezet nyomja meg hanem hagyja figyelmen kívül ugyanis ez csak az én véleményem de nekem 8 hogy kinek milyen telefon tetszik.

2012. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

1.Xperia S

2.HTC One X

3.Apple

Akinek tetszik a válaszom annak zöldmancs, a többiek meg hagyják figyelmen kívűl. Köszike. :)

2012. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
még mindig az iphone a legjobb telefon
2012. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
kinek mi :) én például ha androidot vennék, akkor csak sony, és utánna htc. wp7ben samsung meg nokia.
2012. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Így van, android vonalon az Xperia S a legjobb, hiába a 4 mag, ha az optimalizálás az úr. Pedig elhiheted, ez egy puccos, 7 nyelven beszélő stabil, megbízható, hosszú élettartalmú(?) telefon, amit zsebre lehet vágni.
2012. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a méret a fontos, akkor tudom ajánlani azt, ami nekem van. (Biztos van ennél jobb is a SE Xperia-ák között.) Sony Ericsson Xperia Mini Pro.

Ezen van kihúzható QWERTY-billentyűzet, anélkül el sem tudnám képzelni, mert elég picike a kijelző. (Van billentyűzet nélküli sima Mini, de brrr, az borzalmas lehet. Legalábbis én imádok SMS-t, jegyzeteket, e-maileket pötyögni, hosszan, stb.)

Na, ezt garantáltan zsebre vághatod, lehet, hogy kicsit tömzsinek tűnik, de szó szerint belefér a markodba, nem "laptelefon". :D

2012. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Most már tényleg úgy néz ki, hogy végleg be dobja a törölközőt a régi. Most már csak azt kellene tudni, hogy egyik másik kifejezés mit is jelent. pld. android?

No majd utána járok.

2012. aug. 13. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Android egy operációs rendszer. Ugyanúgy, ahogy egy számítógépen is lehet MacOS vagy Windows vagy Linux, az efféle telefonokra is kell valami kezelőfelület.


Az Android fejlesztője a Google, tehát beépítve tartalmazza a Google-dolgokat, pl. Gmail, GTalk, jól fut rajta a Chrome böngésző. Természetesen eszközfüggő is, mit fogsz futtatni, illetve rengeteg ingyenes és fizetős alkalmazást, programot tudsz letölteni és telepíteni az Google Play áruházból (korábban Android Market volt a neve).

Jól írja a Wikipedia: "A platform alapból támogat különféle multimédia formátumokat, legyen az zene vagy videó, ám a letölthető programok révén szinte alig van olyan média fájl, amelyet ne tudnánk megszólaltatni." :)


Sony Ericssonok előnye, hogy Android ketyeg rajtuk, ami -nem mellesleg- az egyik legszélesebb körben használt platform: sok fejlesztést, frissítést, programot eleve erre írnak; több dolgot tudsz beszerezni Androidra, mint pl. Blackberry op.rendszerére. Ez nem hátrány, sőőőt. ;)

2012. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!