Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! Valaki kapta már vissza...

HELP! Valaki kapta már vissza az ellopott mobilját? ) ':

Figyelt kérdés
ma lopták el és annyi olyat olvastam hogy tegyél le róla és nagyon elkeseredtem. teljesen új ballagásra kaptam. szóval volt aki visszakapta a rendőrségtől? köszönöm

2012. aug. 11. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha androidos telefon, és használtad a google playt akkor tudok segíteni!
2012. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen használtam de miért? :/
2012. aug. 12. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyik haverom visszakapta, igaz kb fél év, de lehet, hogy 1 év is volt mire a rendőrség visszaszolgáltatta neki.

Rég volt, nem emlékszem pontosan.

2012. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
most voltunk bejelenteni rendőrségen,de mivel csak 45 000 és nem 50 000 ezért csak szabálysértés (vagy ilyesmi) -.- (5000 ft múlik) azt mondta valószínűleg 2 hónapig keresik. Meg hogy telepítsek rá gépről nyomkövetőt. majd megnézem hogykell. De ha csak két hónap....gondolom addig nem kapcsolják be és kész
2012. aug. 12. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem még 2 éve ellopták vagy elhagytam nem is tudom mi lehetett vele pontosan csak azt vettem észre hogy nincs meg. Mentem haza a sulibol azt akartam zenét hallgatni és nem találtam sehol vissza mentem a suliba de nem volt meg ki ragasztottunk ilyen plakátokat hogy eltünt telefon ha valaki megtalálja kap valami jutalmat. De semmi. Aztán utánna néztem hogy mit lehet tenni és olvastam hogy a rendőrök nem is foglalkoznak az ilyen ellopot telefonokal mert ugyse találják meg és ha meg nem találják meg akkor meg romlik a megoldott ügyek aránya szóval else kezdenek vele foglalkozni szóval szerintem hagyd fogd fel tanulságnak és legközelebb jobban vigyáz rá. Amúgy nekem még mindíg nincs meg haverom szokott vele szivatni hogy nála van de persze ez sajnos nem volt igaz. :(
2012. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de istenem hogy lehetnek ilyenek az emberek? BUSZON! az ég szerelmére.!
2012. aug. 14. 11:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem ellopták csak kicsúszott a zsebedből és ott maradt az üllésen. valaki meglátta és haza vitte vagy lehet hogy a buszsofőrnél van ha legközelebb találkozol vele kérdezd meg nem talált-e egy telefont
2012. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
távolsági busz . tuti nem esett ki mert nem zsebben hordom. felhívtuk a tiszavolánt 2x. hívtuk a telefont nem vették fel 2.ra kikapcsolták. ellopták? igen szerintem igenxd és félúti szünetben lopták el am :/ :S
2012. aug. 14. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!