Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a vélemény a Sony Xperia U...

Mi a vélemény a Sony Xperia U -ról?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, jó telefon, ha elég az 5,5 gb belső tárhely, akkor a legjobb a kategóriájában.
2012. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem solám van, gondolom mivel az U -ban is ugyanaz a hardver van, ezért az is hasonló egyéb tulajdonságokkal bír. Gondolom inkább a hibák listájára vagy kíváncsi.


Nos, szoftverfrissítés előtt nagyon nehezen talált használható Wi-Fi jelet, de ez már ugye orvosolva lett.

A másik, számomra idegesítő jelenség az volt, hogy ha lejátszási listák közt lépkedtem, a zenelejátszó sosem akarta megjegyezni a véletlen lejátszási sorrendet, mindig újra be kellett állítani. Ez most így van, de mióta MixZinget használok, ez is kipipálva.

Az viszont még nem lett megoldva, miért teszi le hívás kezdeményezése nélkül magától a "kagylót". Ez mondjuk 20 -ból 1 esetben előfordul, de az újrahívást követően jól szuperál.

Továbbá a fizikai kameragombját elég férfiasan kell nyomni, ugyanis ha finoman benyomod, maximum élesít egyet a képen, de nem készíti el.


Remélem, tudtam segíteni. :)

2012. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és persze ettől függetlenül nagyon jó mobil, bátran merem ajánlani!
2012. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2012. aug. 22. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!