Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo vélemény?

Sony Xperia Tipo vélemény?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék telefont venni.

Galaxy Ace-t néztem picit használtan (még 1,5 év garancia) 35 000 Ft-ért.

Viszont most megláttam a Tipo-t és eléggé megtetszett. Az ára szintén 35 000 Ft újonnan a Telenornál, kártyásan.

Csak ennek kisebb a kijelzője mint az Ace-nek, nem 5Mp a kamerája, csak 3,2 és vaku sincs benne.


Tehát mivel sok teszt még nem kering a neten (magyarul), ezért hátha van itt olyan, aki ilyen telefonnal rendelkezik, és véleményt mondana. Természetesen mások válaszűt is várom!


Valamint érdekelne, hogy mennyi garancia van a Tipo-ra mert sehol sem találom (gondolom Sony vállalja a garit).



2012. aug. 26. 23:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én holnap veszek egy Tipo-t a telenornál. Azt hiszem két év van magára a telefonra, és 1 a tartozékokra, de ez attól is függ, hogy hol veszed. Az ACE-nél sokkal jobb, egyedül kamerában nem. De a processzora is újabb architektúrát használ, vagyis jobb, gyorsabb mint egy ace.
2012. aug. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
+1
2012. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Szia! Én pénteken vettem 1 tipot telenornál, és nagyon meg vagyok vele elégedve.A szoftver 4.0.4, és nagyon jól optimalizált, a rendszer nagyon gyors, 512 ram is naggy pozitivum,tele widgetelve,több alkalmazás futtatására is elég.És esetleg ha a jáétkok érdekelnek akkor azok is nagyon jól mennek :D Six-guns,asphalt 7 lagmentesen mennek :) Szóval én azt venném a helyedben,nagyon jó vételnek bizonyult a részemről is
2012. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Utolsó!! :D

A GTA III megy rajta? Én is ilyet szeretnék venni. :D

2012. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
ez egyébként okostelefon nem?
2012. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
és mondjuk az alkalmazások közül, az instagram elfut rajt? mert nekem xperia x10 mini pro-m van, tesómnak x8 és egyiken sem fut el.
2012. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Okostelefon, és az instagram tuti emgy rajta, mert öcsém főzött ROM-os X8-án is megy. :D
2012. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
honnan szedted le hozzá az asphalt 7 et stb?
2012. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Edgard válasza:
2 hete vásároltam Sony Xperia Tipo-t. Első meglepetésem, hogy telefonáláskor a hívó(tt) fél hangja a hangszóróban tompa. Következő meglepi, hogy mikor hívott valaki akkor első csörgéskor a csengőhang tiszta és jól szól, de a 2. csörgéstől elhalkul annyira, h a vibra nem lett volna bekapcsolva akkor észre sem vettem volna a hívást. Következő probléma, h a net használatakor a telefon egyszerűen kikapcsolt. Ezt 10 esetből 9-xer megtette. Ezután elvittem vissza oda ahonnan vettem. Ott szoftvert frissítettek és közölték, h talán ezután jó lesz. Ismét kezdtem örülni az új és okos telefonomnak, de csak addig míg haza nem értem vele. Otthon első dolgom volt, h kipróbáljam. Szomorúan konstatáltam, h a probléma továbbra is ugyanaz, a frissítés nem oldotta meg a bajokat. Most garanciálisan visszaküldtem a szervízbe és várom, h szóljanak, mehetek érte. Hát ennyi....
2012. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Edgard válasza:
Visszajött a szervízből a telefonom. Két hetet vártam rá. Természetesen addig nem vettem át a készüléket míg az üzletben ki nem pròbáltam. Sajnos ugyanolyan hibás állapotban jött vissza a szervízből, ahogy elküldtem. Kértem, h cseréljék ki egy másik új xperia tipo-ra, vagy adják vissza az árát. Egyikre sem voltak hajlandók. Most garanciában ismét szervízbe küldték. Nem sok reményt fűzök hozzá. Őszintén sajnálom, h sony xperia tipo-t vásároltam. Kifizettem 30.000 ft-ot egy vadi új telefonért amiért nem kaptam semmit. Se telefon, se pénz. Egy nap örömem nem volt az új telefonomban. Csalódott vagyok a vodafone-ban és a megvásárolt telefonban.
2012. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!