Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 vagy Sony...

Samsung Galaxy S2 vagy Sony Xperia S?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam?:)
2012. aug. 31. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az xperia s-t. Az minden tekintetben jobb.
2012. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Xperia
2012. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Xperia S, ha nagyobb felbontású kijelzőt szeretnél. Másban S2.
2012. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Galaxy S2... Nagyon jó egy telefon. Lesz rá 4.1 Jelly Bean.. Az Xperiák sem rosszak, de tiszta ocsmányul néz ki az összes.
2012. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Samsung Galaxy S2
2012. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Xperia S

Nekem az van ás nagyon jó. Vagy ha vársz egy kicsit akkor nem sokára kijön az Xperia SL igazából egetrengető különbség nincs annyi, hogy magonként nem 1.5GHz hanem 1.7GHz. Szóval ez egy felturbózott változat mint tavaly az Xperia Arc meg Arc S esetében. De nem sokára kijön az Xperia T is ami már Snapdragon S4-es lesz ami van olyan jó mint a 4 magos telók még ha csak 2 magos is és kevesebbet fogyaszt. Viszont annak a kinézete nekem nem tetszik bár ez csak az én véleményem attól neked még tetszhet. Itt megnézheted:

[link]

2012. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ott van az Xperia P, ami alig különbözik az Xperia S-től.. Viszont árban olcsóbb.
2012. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát eléggé megoszlanak a vélemények. Nekem mind2 tetszik, bár az Xperia mégis jobban néz ki. Megbízhatóság és hardveres szempontból inkább a Samsungot preferálom. De az a baj, hogy csak úgy tudnék dönteni, ha a kezembe adnák mindkettőt és fél

óráig nyomogathatnám őket, nem úgy, hogy egy 10 centis dróton, nagy műanyagdarabbal a telefon hátulján keservesen próbálkozni. És ha 5 percnél tovább vagyok ott egy telefonnál, már a sok, csak úgy unalomból betévedő gyerek csúnyán néz, hogy hogy képzelem hogy őt nem engedem oda..

2012. aug. 31. 14:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Sz*rd le őket és nyomkodd tovább ;)
2012. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nemtudom, mikor haverral bementünk nyomkodni a telefonokat, akkor senki nem volt épp bent, de mikor elkezdtük nyomkodni, tömegével jöttek be.. Nem tudták, hogy mit kell csinálni a bemutatóképernyő után.. :D

Amúgy meg szerintem elsőre el tudnád dönteni, habár ez meghatározó pillanat lesz.. Amúgy a Sony felületét is rálehet dobni az S2-re, mert sok a developer rá, mivel sokan vettek olyan készüléket. De van S2-es felület is, szóval így mindegy, hogy mit veszel, mert belehet témázni. + a Samsung szokott kiadni nagyobb aksit gyárilag, nemtudom, hogy a sony szokott-e..

2012. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!