Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond a telefonommal...

Mi lehet a gond a telefonommal? C5-03-as úgyhogy eddig is elég problémám volt vele, de most megint egy újabb probléma lépett fel. Mit kellene csinálnom vele?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy eddig mindent tök jól letöltött a netről és semmi gond nem volt. Minden témát jelzett is telepítés után és a letöltött zenék is megvoltak. Tegnap óta viszont csak úgy sikerül letöltenem hogy a letöltés linkjét sokszor 7szer8szor frissítgethetem és akkor esetleg nagy kegyesen letölti és hallom a dalt. De amikor kilépek a netről és megnézem hogy ott van e a zenetárban akkor meg sehol sem találom. Amikor frissítem a könyvtárat akkor néhány letöltött zene megjelenik de nem mind és ez szörnyű rossz mert mint mondtam előtte egy egy zenével szörnyű sokat szerencsétlenkedtem.

Ugyan ez a témaletöltéskor. Betölti és még telepíteni is tudom, de amikor leelenőrzöm, hogy meg van e akkor nincs ott... :(

Valaki tudna segíteni, vagy akinek már csinált hasonlót meg tudja mondani mi a teenő?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat. :) Ha zavaros amit leírtam akkor bocsi :)



2012. szept. 15. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyet sosem csinált. Próbálj meg egy tel.szoftver frissítést.
2012. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és azt hogyan kell?
2012. szept. 15. 15:07
 3/8 A kérdező kommentje:
igazából egy éve van meg és nekem sem csinált még ilyet tegnap kezdte :(
2012. szept. 15. 15:07
 4/8 A kérdező kommentje:
megtaláltam :) hát megpróbálom:)
2012. szept. 15. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom mióta megvan nem frissítetted a telefon szoftvert...pedig azóta 2-3 frissítés is kijött. Sok sikert!
2012. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
először nem esett le mi az de utánna meg eszembe jutott . szoktam frissíteni a szoftvert azért most is megpróbálom :)
2012. szept. 15. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Helyes :-)
2012. szept. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

oké újabb probléma... nem indítja el a frissítést :(

bárhogy nyomkodom az indítást nem indul el ... a többit persze mindet elindította kivétel a szoftverfrissítést..

2012. szept. 15. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!