Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade lefagy, ha leveszem...

ZTE Blade lefagy, ha leveszem a töltőről. Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Járt szervizben is, nem sokat tudtak mondani. Nem szoftver és nem is akksi probléma. Ha töltőn van a telefon, tökéletesen működik, ahogy leveszem, totál lefagy. USB-n keresztül a szgép sem ismeri fel. Járt már így valaki? Mit lehetne vele kezdeni? Még nem akarom ajtótámasznak használni.

2012. szept. 29. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs már rá gari, nem cserélik, akkor vegyél újat, nem éri meg javítani, főleg ha azt se tudjátok, mi a baj. Szarok ezek a Blade-ek, én is vettem tavaly, 2 hónap után beszart a hangszórója, egyáltalán nem szólt. A javítás óta iszonyatosan recseg. Még most is ezzel szenvedek, de csak addig amíg meg nem jön az ösztöndíj, aztán cserélem is egy HTC One X-re. Ég és föld a két telefon, az biztos.

Amúgy biztos nem szoftveres a hiba? Mert nekem nagyon úgy tűnik. Dobj fel egy másik romot, pár perc, aztán meglátod hogy csinálja-e még úgy is.

2012. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Frissítették, de nem változott a helyzet. Totál bekáoszolt. :/
2012. szept. 30. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Na de ne gyári, hanem főzött romot tegyél fel.
2012. szept. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!