Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok jó telefont ajánlani?

Tudnátok jó telefont ajánlani?

Figyelt kérdés

Az alábbi kritériumoknak kellene megfelelnie:

- lehetőleg 30000Ft-tól nem drágább

- androidos

- természetesen érintőképernyős

- és ha lehet, ne legyen túl pici


Előre is köszi!



2012. szept. 29. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó nekem androidos telefonom van és nem óriási. Túl kéne lépni ezen... Nyilván mindenkinek meg vannak az igényei, neked az az igényed, hogy telefonálj, nekünk meg az, hogy mást is tudjunk csinálni a telefonunkon. Nem a legdrágább volt a telefonom, de bőven jó. Sok mindent meg tudok rajta nézni és eléggé praktikus. Nekem erre van szükségem kész. Régen meg arra néztek csúnyán akinek volt egyáltalán telefonja, mert mi az, hogy mobiltelefon, senkinek sem kell majd.


Kérdező a xperia tipo éri meg a legjobban ilyen kategóriában.

2012. szept. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!


Az utolsó válasza nagyon tetszett! Jelenleg nekem is egy hagyományos mobilom van, de bizony megérett a váltásra. Pl netezni is jobb egy nagyobb kijelzőjű mobillal. De kinek a pap, kinek a papné!

2012. szept. 30. 16:20
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó választás az xperia tipo, az nagyon jó telefon.
2012. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!