Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a samsung c3300k...

Szerintetek a samsung c3300k champ elbírná az android valamelyik verzióját? és ha igen akkor melyiket?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elbírná.

Mivel az összes android verzió rárakható egy microSD kártyára, ha pedig a kártyát rárakod a telefonra akkor nem fog a készülék összeszakadni. Konklúzió -> elbírja.


Az android op rendszernek van pár kitétele ami pl adott processzort és pl Wifi és egyéb érzékelők meglétét ( pl GPS ) követeli meg. Létezik továbbá pl az 1.4-es androidnak portolt változata ,de szerintem ilyen gagyi készülékre ők sem portolnak ( emlékeim szerint a jetDroid portolt valamelyik samsungra 1.4-et ). Bocs, ha ezzel a lelki világodba gázoltam, de jobb ezzel szembesülni. Egyébként a samsung c3300 pontosan azt elégíti ki amire szánták: egy olcsó, kis tudású telefon. Vigasztaljon az, hogy az olcsóbb okos telefonok is csak szenvednek, a champ saját belső op rendszere meg jól ellátja feladatát.

2012. szept. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. okt. 7. 12:55
 4/7 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok sikerült e, mert nekem is champ-em van:)
2012. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én még nem próbáltam, de majd a közeljövőben! :)
2012. okt. 28. 09:10
 6/7 anonim válasza:
am hogy kel azt h lehesen nézni youtubon videot??mert nem engedi de nemtom minek :(
2013. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vodafone-os a telefonod?
2013. aug. 6. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!