Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb érintőképerny...

Melyik a legjobb érintőképernyős mobil?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 15:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
iPhone 3GS
2009. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
43%
iPhone egy szar.. még a 3g is.. és az árához képest rettenet az ára.. nokia 5800 gyakorlatilag mindenbe jobb a multi-touch kivételével, de az is csak parasztvakítás.. csak azért kerül 2x annyiba az iPhone, mert rajta van egy kib@szott alma..
2009. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
29%

KEdves előttem szóló. Mielőtt ilyen tirpákságokat írsz. Illene utánanézni a dolgoknak. A kérdező nem arra volt kíváncsi hogy melyik a legolcsóbb érintőképernyős mobil hanem hogy melyik a legjobb. Továbbá nekem mind a két készülék volt a keszemben amiket említettél és nekem egyértelmű volt melyik a jobb. Árban valóban el van szállva az Apple. De ha körülnéznél kicsit akkor látnád hogy minden termékük drágább az átlagnál. Ennek megvan az oka. Egy apple felhasználótól sem hallottam vissza hogy ismét visszaállna windowsra.


Az első pár szavadból arra következtetek hogy fogalmad nincs az egészről.

Idézem: "iPhone egy szar.. még a 3g is.. " Ezzel arra utalsz hogy fogalmad nincs azzal hogy mi a különbség a 3G és a 3GS között. Azért ez nem elhanyagolható hiszen nagyon nagy a változás sebesség terén. De nem pazarlom tovább rád a szót.


Köszöntem

2009. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%

Teljes nyelvtani káosz a 2. hozzászóló mondandója.


"...az árához képest rettenet az ára..." ????????


Mit értesz az alatt hogy a multi-touch felhasználói felület parasztvakítás? Remekül mködik és nincs vele semmi gond, rengeteg alkalmazás használja ki a telefon eme szolgáltatását.

2009. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%

"...az árához képest rettenet az ára.." ez télleg kurv@jó XDD

na mindegy.. alapból szánalmas hogy csak a 3. generációba tesznek olyan "apróságokat", mint pl. videófelvétel és mms küldés.. messze nem az iphone a legjobb.. sztem nézz körül japánba, ott a legócskább is odab@sz

2009. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
díjazom a 3. hozzászóló véleményét. HA tetszik ha nem haladni kell a korral és ebben az Apple a legjobb.
2009. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A legolcsóbb érintőképernyős mobil a P1i. iPhone-osnak ajánlom, egyszer kerüljön ki a sznob társaságból, és próbálja ki az 5800-át. egy 3Gs volt nálam egy hétig. Annál nagyobb sz@rt nem fogtam a kezemben. Pláne, hogy mellette megvolt az 5800. MINDENBEN jobb a nokia. Sebesség-kamera-stb, egyedül beépített memóriában jobb az iPhone.


ja, és csak, h korrektek legyünk:


2005-ben vettem egy Nokiát, lehetett vele Bluetooth-on fájlokat küldeni s fogadni

2009 közepén a kezembe adtak egy Apple terméket, piaci ára 250 ezer körül, és nincs bluetooth file-átvitel? na ne már...


ha sznob vagy, vegyél iPhone-t, ha simán sok pénzed van, N97, ha meg jó mobilt akarsz, lehető legjobb ár-érték aránnyal, akkor 5800.

2009. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igazából csak egy kis közvélemény kutatást akartam tartani mert haverommal akinek k700-i je van hosszasan viatkoztunk azon h melyik a legjobb érintős telefon...ő a nokia 5800-ra 'szavazott' én pedig az Iphone-ra....egyébként nemrég kaptam egy samsung start(s5230) és tökéletesen meg vagyok vele elégedve... ja és kösszi az összes választ! Bár nagyon nem tűnt ki melyik a jobb :S:D
2009. aug. 7. 23:20
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha kanizsa környékén vagy, gyere el, megmutatom az 5800-mat. Utána az iPhone-ra azt mondanád, szutyok.


egyébként az N97 az, jobb az 5800-nál is (iPhone meg nem említhető vele egy lapon...)

2009. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
koszi szepen utana fogog nezni az iphone 3gs nek
2009. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!