ZTE Grand X In?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkozom, hogy vásárlok egy ilyen készüléket és érdekelnének a személyes tapasztalatok :)

2012. okt. 26. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs személyes tapasztalatom, de nem valami bestbuy telefon. Jobban jársz, ha egy Sony Xőeria U-t, vagy Sola-t vezsel, esetleg egy Alcatel OT-995-öt. Ezeke most a legjobbak.
2012. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elég új még nincs sok teszt. [link]
2012. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 peti831214 ***** válasza:
Alcatelt nem ajánlom! Rendszeresen lefagy a rendszer és a beígért ICS sincs még sehol! Xperia U frankó telefon, de ICS alatt az 512 RAM igen csak akadozik! A kijelzője tűéles és nagyon szép, de "csak" 3,5 colos! Memória nem bővíthető így csak 4 GB szabadon felhasználható tárhelyed van + 2 GB van fenntartva a programoknak! Sola ugyan az, mint az U csak bővíthető és 3,7 colos a kijelzője! A ZTE Grand X IN szerintem elég jól megállja majd a helyét! Én most rendeltem meg, majd megírom milyen! Ár/érték arányt nézve szerintem jó vétel! T webshopban Dominóval 58 ezer!
2012. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azt nagyon megköszönném! :)
2012. okt. 29. 09:29
 5/13 anonim ***** válasza:

SIMÁN MEGÉRI először is jó anyagokból van össze téve azt meg ne nézd hogy kínai mert nincs olyan telefon amiben nincs kínai cucc,elég ha az aksit megnézed és meglátod hogy minden telóba china feliratot találsz :D

Na vissza térve a telóra ebbe egy 1,5 GHz-es két magos Z2460 van benne (Intel gondolom ismered a márkát)1 Gb ram van benne ami nem kevés :)és 4 vagy 16 Gb belső tárhelyet kapsz ami bővítherő is és 1650 mAh aksi van benne ami kicsit tovább bírja mint :) 4.0.4-es android fut rajta ennél jobb telefont NEM fogsz kapni ilyen áron sehol azt elhiheted,valaki meg Sony Xperia U-t meg minden féle szír szart ajánlj ne vedd meg mivel azokba csak egymagos 1 Ghz proci van :)

2012. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
remek! köszönöm! :)
2012. okt. 29. 16:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Amit feljebb belinkeltem teszt nem teljesen helytálló. Az grand x in valójában 1-magos a sima grand x lett volna kétmagos de azt már szerintem nem fogják forgalmazni mert ez így is korszerűbb. (Az xperia u meg valóban kétmagos ) A sima grand x : [link]
2012. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

elírtam tényleg a ZTE Grand X IN-be csak 1 mag van de az 1.6 Ghz ami kb a Tegra szintjék hozza az U-ba meg csak 1 Ghz de kettő magos de viszont 5 megapixeles kamera ÉS NEM BŐVITHETŐ azaz 4 Gb belső tárhelyed van és kész nem bővithető :/

Kisebb képernyő ZTE-nek sokkal nagyobb de még kényelmes kategoriába esik,olvasáskor meg jól jön ha nagyobb a képernyő meg esetleg játék közbe :)

2012. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 peti831214 ***** válasza:
Ma kezemben fogtam! Ez egy nagyon jó telefon! Brutál jó érzés ránézni és kézben fogni! Anyaghasználat első osztályú! Kijelző is nagyon szép, fényerő is és a színek is! Pixeleknek nyoma sincs! Érzékenység is tökéletes! Eddig minden feltelepített program tökéletesen fut! Akadásnak nyoma sincs! Szűz Android 4.0.4-es is tetszetős! Emberek ezért a pénzért az eddigi legjobb vétel! ÉN BÁTRAM AJÁNLOM MINDENKINEK!
2012. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nagyszerű!:) az aksija, hogy remekel eddig?
2012. okt. 31. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!