Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy nem tudok...

Miért van az, hogy nem tudok csatlakozni a Wifi-hez?

Figyelt kérdés

Ma vettem új telefont (Sony Xperia Tipo), az otthoni wifihez próbáltam csatlakozni, de hitelesítési problémát ír ki.


Ez miért lehet?


Eddig gyenge telefonom volt, az minden gond nélkül fel tudott rá csatlakozni, egy új, jobb telefon pedig hogy-hogy nem tud? :S



2012. nov. 10. 15:19
 1/2 hoodlum válasza:
Az üzenet arra utal, h nem jó a jelszó, próbáld meg azt, hogy a routeren megváltoztatod, lehet segit, de csak tipp. Csak a biztonság kedvéért megkérdezem, indítottad újra a routert?
2012. nov. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is van csak nekem sony xperia p van régen volt egy szar androidom az rácsatlakozott,de most ez hitelesítési problémát ír ki a tabletom pedig azonosítási hibát ír egyedűl a gépem csatlakozik igaz nem vagyok biztos a jelszóban mert nem én adtam neki
2012. dec. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!