Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » DPS Dream 7 Tablet PC? (Kérdés...

DPS Dream 7 Tablet PC? (Kérdés a leírásban)

Figyelt kérdés

Először is, lehet rossz helyre tettem a kérdést a "Mobiltelefonok" kategóriába de úgy gondoltam ez áll a leg közelebb a kérdésemhez, ami a következő:

Ehez a táblagéphez van már főzött rom? Ha van akkor hogyan tudnám telepíteni? Volt már dolgom android "tuningolással" szóval nem vagyok kezdő a témában csak nem találok sehol zip-es rom-ot erre a gépre. Ami rajtavan gyári ICS... hát nem kommentálnám inkább. Hallottam róla, hogy kijön update-ben a 4.1 rá de addíg nemszeretnék várni. Szóval ha valaki tudna adni valami linket főzött rom-hoz és telepítési utasításokhoz, azt megköszönném.

Üdv.


2012. nov. 25. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

mi a gond az ics-vel?

bocsi az offert,de holnap akarok venni.

2012. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs és valószínűleg nem is lesz rá custom rom.

Olcsó készülékekkel senki sem foglalkozik.


De amúgy tényleg, mi a gáz a gyárival?

2012. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az 1,2 GHz-hez képest lassúnak találom

az óra néha elkezd sietni vagy késni

bár gyári hiba és csak nagyon ritkán jelentkezik de van amikor befagy és ha ilyenkor nincs az embernél valami hegyes dolog amivel reset-elni tudna akkor pl buszon jön az unatkozás

unalmas a kezelő felülete (nekem)

magával a táblagéppel semmi gond, sőt árához képest igencsak jó gép... én csak a gyári ics-vel nemtudok kibékülni.

egyébként úgyhallottam hogy az újabb gépeket már jb-vel (4.1-el) árulják.

2012. nov. 25. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:

es a cocorderol mit tudsz? nem tudom eldonteni melyiket vegyem, szerintem kopapirollozni fogok holnap a tescoban,ha nem jutok ma dűlőre

amugy azt en is hallottam,hogy heteken belul kijon a 4.1, talan mar ki is jott,ezt október vegi cikkben olvastam

2012. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

tessék, olvasd végig.

[link]

szerintem DPS-t vegyél.

2012. nov. 25. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!