Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia mini pro...

Sony Ericsson Xperia mini pro vs Sony Ericsson Xperia Tipo?

Figyelt kérdés
Melyik a jobbb ? árban mennyi körül vannak?

2012. dec. 2. 12:37
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:

Én már fogdostam mindkettőt a kezemben. A mini pro mindenben jobb.

Fogásra, kinézetre, FIZIKAI BILL. A tipo-t nem tudom, hogy hardverileg mit bír, de a mini pro-nak 512 ramja és 1gigás procija van. Ez nekem elég lenne... Nem tudom, hogy te mire használnád...


De beírod a teló nevét, mögé hogy full phone spec és minden kidob róla.... Össze tudod hasonlítani nyugodtan.


Az árát úgyszintén. Beírod és megkeresed. Én a kettőből inkább mini prot vennék.


Amúgy xperia Pro-t vagy milestone 3at

2012. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mini pro hardveresen jobb
2012. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mini pro minden téren jobb, viszont egy kicsit drágább is.
2012. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem mini próm van és kidobták már az üzletekből nem lehet újonan kapni sehol félhetek attol hogy lemegy az érték ára mert elakarom adni használt telefon boltba szenbe tünő sérülése nincs max mennyit kaphatok érte ?
2012. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:
Cseréljünk! Nekem x10 mini pro-m van!
2012. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kösz nem én már meguntam a telót
2012. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!