Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xpera P - MMS beállítás?

Sony Xpera P - MMS beállítás?

Figyelt kérdés

Hol tudom beállítani azt, hogy a telefon tudja fogadni az MMS-t?


A készülék kártyafüggetlen.



2012. dec. 28. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
De attól még használsz valamilyen kártyát.
2012. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Telenor.


De ezzel arra akartam célozni, hogy a használati utasításban azt írja, hogy a hálozati adatok a szolgáltatótól függően meg vannak adva.

Írja a kézi beállítást is, de nem igazán jött össze a dolog.

Kiírta, hogy regisztrálás a Telenor HU hálozatra, de továbbra sem jó. Azt írja ki, hogy az MMS letöltése sikertelen... Nem tudom fogadni :/



Tudsz segíteni?!

2012. dec. 28. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt olvashatod.


[link]

2012. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, hasznos volt, mert megoldódott a kérdés! :)


Amúgy Sony Xperia P-d van?


Mert annyit kérdeznék meg, hogy az előlapon felül található kis kék LED lámpa miért nem villog, ha nem fogadott hívásom, üzenetem érkezett?

Elvileg annak villognia kéne akár óra hosszákon keresztül is, ha nem néztem rá a telóra, de nem teszi. Abban a pillanatban villog, mikor hívás volt, vagy megérkezett az üzenet, de utána abba hagyja.

A használati utasításában semmi erre vonatkozó beállítást nem találtam..

2012. dec. 30. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem az van de olvastam a régebbi androidon ment,az újon nem akar.Próbáld meg,hogy benyomod a képernyőzár gombot ha leteszed a készüléket.(elvileg ekkor működik,vagy ha töltőn van)

Én ezt használom mert gyárilag nincs az enyémen(galaxy R)

Tökéletesen működik.


[link]

2012. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megoldódott :)
2012. dec. 30. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!