Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Samsung Gt-i8000ii Omnia...

Egy Samsung Gt-i8000ii Omnia 2 telefont működő Wnidows és működő Andriod 2.2-es oprendszerrel mennyiért lehetne elpasszolni?

Figyelt kérdés
Ha tudtok segítsetek légyszi!
2013. jan. 4. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

15 körül kb.

20-ért már egész jó droidos telút lehet venni, viszonylag újan.Vagy épp nagyon újszerűen, vagy újan.

2013. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
telót*
2013. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítséged!
2013. jan. 4. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megnézheted, hogy mások kb. mennyiért hirdetik.14-ért van az első hirdetés, egész friss, tavaly december elejei, de pl a 4-5.ik sem túl régi, 18-ért viszont már a kutyának sem kell.


HA-n nem ajánlatos feltenni, mert nem nagyon keresik.Gondolom te is megérted, hogy nem egy mai darab, és ami azt illeti a Winmo sem létezik már 2010 óta, amióta a WP átvette a helyét a redmondi OS vonalán.

Volt Omnia 2-esem nekem is, még évekkel ezelőtt akartam elpasszolni, 2010-ben valamikor, amikor váltottam az Omnia 7-re.Mondanom sem kell, hogy olyan horribilis mértékben lezuhant addigra az O2 ára, hogy inkább édesanyámnál landolt a teló, mert nem érte meg eladni.


Próbálkozz a vaterán, ott több a hozzá nem értő, nagyobb eséllyel tudod elpasszolni, végső esetben hagyd meg vésztartalék telefonnak.

2013. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettél
2013. jan. 5. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!