Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb rom vodafone...

Melyik a legjobb rom vodafone smart 2-re és hogyan telepítsem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég vettem egy vodafone smart 2 mobiltelefont, és le akarom rajta cserélni a vodás androidot.

Tudtok linkelni egy jó leírást?

Nem vagyok pro a témában, de az előző telómra (htc wildfire) fel tudtam rakni a cyanogenmodot.

Köszi a segítséget!



2013. jan. 7. 01:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Innen le töltheted a rendszert: [link]


Itt még még meg tudhatod hogyan kell telepíteni: http://www.youtube.com/watch?v=uppduA055hY


DE VIGYÁZZ HA VALAMIT ELCSESZEL NEHÉZ AZT VISSZAÁLLÍTANI!


(ha valami nem vilagos irhatsz privit en ertek hozza)

2013. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen a segítséget, de mintha elnéztél volna valamit... biztos, hogy a htc buzz-os oprendszer jó lesz a vodafone smart 2-re? :O

2013. jan. 8. 01:56
 3/9 anonim ***** válasza:

sorry ..kosz hogy szoltál teljesen igazad van


[link]


csak ezt az egy romot talatam a telodra sajnos nagyon mas hasznalhato info nincs a neten es nem nagyon csinalnak ehhez a telefonhoz romat se kernelt...


DE MINDENKEPP CSINÁLJ EGY BACKUPOT MIELŐTT NEKI KEZDENÉL A MINDENNEK...az oldalon minden le van irva a telepiteshez de csak angolul gondolom annyit ertesz még mint amennyi ott van

2013. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, azt hiszem ezt majd kipróbálom :)

De előtte hadd kérdezzek valamit!

Az 5. pontot, a RESTORE-t mindenképp meg kell csinálni, vagy csak akkor, ha valamit elrontottam? És akkor Backup után egyből reboot?

2013. jan. 9. 01:16
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Még egy kérdésem lenne :)

Tudsz valamit az sms-es ékezetek hiányáról?

2013. jan. 9. 01:28
 6/9 anonim ***** válasza:

restoreval (Helyreállítással) csak vissza telepíted az előző rendszert amit elmentettél (csak akkor csinald ha nem tetszik a rom vagy elcseszel valamit)...a backuphoz (menteshez) nem kell rebbot de okveltlen csinalj mensd el a rendszert mert ha elszarod a rendszert akkor par gomb nyomassal vissza tudod allitani es nem kell vele orakat szarakodni


masik kerdest nem nagyon ertem ..nem tud a telod irni ekezeteket?

2013. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam fórumokat olvasgatni, és az egyiken írták, hogy miután felrakták a roeddie v0.1-et, valami bajuk volt az ékezetekkel, vagy csak SMS-ben nem küldte el, valami ilyesmi...amúgy találtam roeddie 0.9.9-et magyarosítva, és azt is írták, hogy a samsung galaxy Y alapján lehet csinálnak cyanogenmodot :)

méghozzá itt [link]

2013. jan. 10. 00:43
 8/9 anonim ***** válasza:
haat igen a nem hivatalos romokba lehetnek hibak sot en meg olyan nem hivatalos rommal nem talakoztam amibe ne lenne hiba..mult heten en is 4 fajta romot telepitettem x8 telora de mindegyikbe talatam kisseb-nagyobb hibat
2013. jan. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A mobilarena forumán meg lehet keresni (2012 dec 24 után) a roeddie 0.9.9 telepítését :) ha esetleg valaki később idetévedne
2013. jan. 13. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!