Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S vagy Samsung...

Sony Xperia S vagy Samsung galaxy S III?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? Melyik tud többet? Külsőre melyik néz ki jobban szerintetek?
2013. jan. 21. 15:56
1 2
 1/16 Mr.Kütyü ***** válasza:
Hát nem egy kategória, s3 éveket dob rá, Sg3-mat vedd, mivel nagyon le ment az ára 120 ért már kapható, és 200 valamennyiről kezdte! S3- nagyon jó választás, csak ajánlani tudom.
2013. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem egy kategória. Az s3 csak a hardver miatt jobb, mert egyébként minden másban az xperia s jobb, és szerintem kinézetre is. De ha mondjuk az xperia t-vel, vagy v-vel hasonlítanád össze, akkor ezek jobbak lennének az s3-nál.
2013. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 dirtboy ***** válasza:
66%

a galaxy S III jobb de nem gondolom hogy kitudnád használni a tudását vagy hogy olyan sokat számítana a kettő közti különbség ezért én inkább azt tanácsolnám hogy galaxy S III helyett inkább az xperia SL modellt válaszd.

85ezer ft os árával szerintem még tűrhető,jóval olcsóbb mint a galaxy és nem sokkal tud kevesebbet.


/s től jobb egy kicsit az sl xperia és árban csak 2-3ezer a különbség ezért az sl-t javasoltam/

2013. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Természetesen az SIII.Ez a nem tudod kihasználni csak duma.Azért gyártották hogy használják az emberek nem azért hogy a boltokban díszelegjen.Az ára is elég jól lement.(na nem szolgáltatónál).
2013. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 dirtboy ***** válasza:

ma 19:01

írd le a véleményed ne nekem ugass be.


mond már meg akkor mire tudná egy átlag ember használni amire az xperia sl nem képes, ha már nem a kérdésre válaszolunk.


/Azért gyártották hogy használják az emberek nem azért hogy a boltokban díszelegjen./

jó gondolat akkor vásárold fel az összes telefont ami csak a boltokban van mert mindet arra tervezték.

2013. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Papíron SGS3 jobb (bár nem mindenben), viszont egy átlagembernek még az Xperia S tudása is elég.
2013. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Badsen válasza:
én fogtam a kezembe SGIII-at, nekem az egy tepszi, Xperia SL-t vettem, és nagyon jó. Gyors, és a zenelejátszója mindent visz, jobb az iphone-nál, és a Galaxy S3nál is.
2013. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez jó vicc, hogy azért gyártották, hogy az emberek használják.:)

Először is a 4 magot jelenleg sehogy se bírod kihasználni, mert nincs olyan alkalmazás, ami ezt igényelné. Másodszor, egyiken sem akad semmi az égvilágon, minek megvenni a drágábbat, és akkor hol érzed azt a 4 magot? Harmadszor meg parasztvakításról nem hallottál? Az s3-ast félig azért veszik annyian, mert gakaxy, és félig meg a 4 mag miatt. Ha ugyan ikyen erős lenne, csak kétmagos, jóval kevesebben vennék. Nem véletlenül lesz az s4-es már 8 magos. A 8 magra megint mindenki felkapja a fejét, és mindenki megveszi, pedig még a 4 magot se használja ki semmi.

Egyébként meg nemtudom hányadik válaszoló, igazad van, hogy az xperia sl jobb az s-nél, csak az nem kapható szolgáltatóknál, és kevésbé ismert. Szóval az xperia sl-t is ajánlom az s3 helyett.


Mellesleg az s3 árán tudnál venni egy xperia t-t vagy v-t is, amik már hardverben is az s3 szintjén vannak, és minden másban jobbak is.

2013. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nem találom a t-mobilnál az xperia sl-t.. ez most mi?
2013. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek.:) utolsó, az xperia sl nem kapható szolgáltatóknál. éppen ezért én sem tudom megvenni.(eredeti tervem szerint azt akartam) egy összegre no money:d sebaj.
2013. jan. 22. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!