Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikre kell ügyelni használt...

Mikre kell ügyelni használt iPhone 4 vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a hangszóróval gyakorta van probléma, más?

2013. febr. 4. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A telefon minden részlete ki legyen fizetve!
2013. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hangszóróról nem hallottam még ,de a wifi-t célszerű kipróbálni,ezek szoktak elhalálozni benne (megtalálja a hálót,de nem tud csatlakozni,vagy csak a router fél méteres körzetében fogja a jelet ) . A fényképezőgép segédfénye szokott elszállni még - más hibáról nem tudok .
2013. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom
2013. febr. 4. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:
beszédhangszóróval szokott lenni gond, általában a koszolódás miatt, enyémmel is ez volt a baj, de igazából kicsit kitisztítottam, és jobb lett. ezenkívül szintén a porosodás miatt a home gomb szokott egy idő után nehezen reagálni, nem olcsó, azt is most cseréltettem ki. emellett meg persze amit előttem írtak, hogy mindenképp írjatok róla adás-vételit, hogyha letiltják, akkor az eladó vállalja érte a felelősséget(bár sokkal előrébb nem lennél vele, mert max feljelenteni tudod, aztán egy hosszú pereskedés lehet a vége, végül meg lehet, hogy ráfizetés lesz a perköltséggel stb, kártérítést meg nem ítélnek meg a részedre, na de jó, ha jogilag legalább be van biztosítva így a telefon).
2013. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!