Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megrendeltem egy tabletet....

Megrendeltem egy tabletet. átutaltam a pénzt, az eladó aztmondta, hogy valami holdforduló miatt febr. 06-15 között nincs munka hongkongban, így nem tud kiszállítani, csak majd 18-án. Szerintetek átvágás?

Figyelt kérdés
Megbízható partnertől vettem tabletet vaterán... több, mint 1000 pozitív, és alig 5 negatív értékelést kapott eddig 3 év alatt.. Ettől függetlenül szerintetek ebből a holdfordulóból mi igaz? google-ban semmit nem találtam ._.

#rendelés #átverés #tablet #holdforduló #hongkond
2013. febr. 6. 17:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszi :D de ezt már kb 4 napja megrendeltem:)
2013. febr. 6. 22:20
 12/18 anonim ***** válasza:
hát ez akkor szívás
2013. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
dehogy :) örülök, h ezt rendeltem meg, több + funkciója is van... érzékel mindent (egér, billentyűzet, gamepad stb), TV-hez csatlakoztatható, hívhatsz róla, flash 11 támogatás, meg még 1-2 dolog, amit e-mailen beszéltünk
2013. febr. 6. 22:28
 14/18 anonim ***** válasza:
amit linkeltem tudja ezeket
2013. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
igen, de nincs hozzá tok, bill, tft kártya, ha azok lennének, akkor +10.000 ft, tehát már ugyanott tartunk mint amelyiket én rendeltem, és külföldről amugy sem nagyon van kedvem rendelni, Mo.-n meg nincs ugyanilyen termék
2013. febr. 6. 22:34
 16/18 A kérdező kommentje:
hé várjunk ! utánanéztem wiki pédián, és febr. 10.-re írják a kezdetét, nem is 6.-ára! átvágtak?
2013. febr. 10. 21:22
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nincs egyedi Tablet.. Amiket Te mondasz egyedinek, azok szimpla tartozékok, bármikor, bármelyik, bármilyen kiépítettségű tablethez hozzácsaphatók, csak le kell venni a polcról és mellécsomagolni.

Egy tablet alaplapjának a gyártását, ezen van minden (vagy nincs) amit a műszaki leírásban találsz, 1000-es darabszámnál indítják. Nincs egyedi igény.

Amúgy én is akartam egy eladótól "egyedi" tabletet rendelni, legyen az enyém az, azt kértem, 8000 helyett kérek 12000-es akkut, ami egyébként létező "méret".

Rögtön nem volt neki, csak kifogása, hogy most miért nem..

Ennyit erről, de kívánom legyen problémamentes az ügyleted.

2013. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
értem, köszi, remélem,hogy mégsem fog átvágni :/ telefonon is beszéltem vele, szerintem megbízható, de ki tudja. Amúgy igen, úgy egyedi tablet,hogy minden olyan, ahogy tervezi, nincs márkához kötve !
2013. febr. 10. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!