Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Halló meg tudna mondani hogy...

Halló meg tudna mondani hogy melyik a jobb: alcatel ot-991 vs. Samsung galaxy mini?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 17:57
 1/3 anonim válasza:

sztem az alcatel ot-991 jobban megéri, mert a procija erősebb... Igaz ,hogy csak 200Mhz-el de az elég fontos.

Nekem volt samsung galaxy minim és 1 évig használtam, mert nagyon rossz volt, gyorsan belassul a telefon,de nem is volt gyors, ezért inkább az alcatelt ajánlom. Én személy szerint inkább egy Sony telefont vennék,mert az megbízható jó minőség jó áron(nem reklámozni akarok) és még jól is néznek ki többségében. Remélem tudtam segíteni.

2013. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PatrikCena válasza:
A 991 fényévekkel jobb.Nem lassul be.Nagy képernyő.És jól is nézki.Nekemis ilyenem vann és nagyon megbízható telefon.991 jobb
2013. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem az alcatel az jobb mivel nekem is az van és kisebb alkalmazásokra elég... Meg attól is függ mit szeretnél vele csinálni... ? :)
2013. jún. 4. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!