Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 'pear phone' (körte alakú...

A 'pear phone' (körte alakú telefon) tényleg létezik? :o

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem, Egy sorozat fikciós márkája. Vagy azért mert a termékmegjelenítést így elkerülik, vagy mert parodizálják az Apple céget. Maguk az eszközök amúgy Apple készülékek.
2013. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
Igen létezik barátnőm tegnap kapott egyet behozta a suliba és nagyon király telefon nah ami a lényeg hogy a T-mobil és a Vodafone árulja a Pear Phone XT-t!!
2013. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 domjanvivi válasza:
25%
szerintem létezik de nem lehet kapni magyarországon .. vagyis mi pl nem találtunk :C
2013. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Komolyan létezik? És hol lehet kapni?? Ez a telefon az ÁLMOM! A Victoriusban és az ICarlyban láttam. A youtubra már egy csomó an feltették. De én mé sehol sem találtam segítenétek hogy hol lehet kapni?
2013. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az apple paródiája
2014. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert amúgy ha lenne egy ilyened mihez kezdenél vele? Még annyit sem ér mint egy iphone (amit szintén nem bírok). Ha már görbe kijelző akkor galaxy s6 edge, note edge, lg g flex 2.

Meg hát amúgyse létezik.

2015. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!