Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen az aTab5 pPhone mobilte...

Milyen az aTab5 pPhone mobiltelefon/tablet?

Figyelt kérdés
Megéri , jól használható , vett vki ilyet?

2013. ápr. 3. 19:07
 1/3 amcsih ***** válasza:
nagyon rossz az a telefon.. nagyon gyenge, csúnya képet csinál, csúnya, pixeles kijelző.. tapasztalatbol mondom.. ne vegyél olyat..inkább egy ZTE Blade 3-at, vagy egy Sony Xperia U-t..
2013. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom h az előttem hozzászóló nagyon nem ért hozzá és agyilag zokni! A ZTE Blade 3 elballaghat emelett --" Xu-ról nemis beszélve!aTab5phone-om van mtk6577-esem gyönyörűen visz mindent!Nagyon szép Galaxy Note másolat!!!Minden játékot röhögve visz eredményekben messze többet lehoz mint az imént említett 2 telefon!^^ Kamerára 5mpx-et írnak ami érdekes mivel 8Mpx van benne!^^és csodaszép éles képet csináll ha van megfelelő fény!:) A vaku gyenge de mit várunk egy sz*r led vakutól?!:) erősebb a kijelző fénye!:) sötétben tesztelgettem Flashlight app-al :) Ráver a márkás telókra keményen :) jah és ez mobil és tablet egyben ezért TAB :) senem teló senem táblagép :)
2013. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ő kategóriájában nagyon erős!:) Egyáltalán nem pixeles viszont!vigyázni kell rá!:) hiszezn egy kínai másolatról beszélünk tömeggyártott kapacitív kijelzővel :) Vettem egy ilyet az először sajna pixel hibás volt és felült a kijelzője de a 2. mivel kicseréltettem azonnal 1 napra rá :) azóta gyönyörűen megy semmi hiba!:) kb 100-ból 1 ha ilyen :) a pixel hiba csak annyi volt h 5db kis pixel fehér volt :)
2013. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!