Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem egy 5230 nokiám van...

Castro kérdése:

Nekem egy 5230 nokiám van hogy lehet beállítani a hátér világitást hogy gps használat közben ne sötétedjen el?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 20:42
 1/2 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A navigációs alkalmazáson belül. De egyébként nálam is előfordult már, hogy beállítottam és mégis lezárt a kijelző. Utána viszont már nem, miután kioldottam. Csak egyszer.
2013. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van a folyamatos világítás a progin belül, de szívja az aksit is. Van az automatikus, ez elsötétül ha sokáig nincs akció, azaz pl egyenes sgakaszon mész, de ha jön az elágazás vagy valami, akkor magától visszakapcsol hogy lássad. Szerintem a másikat akkor használd, ha autóstöltőd is van, s azon van a telefon.
2013. ápr. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!