Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy jo es megbizhato androidos...

Egy jo es megbizhato androidos szetcsusztathato telefon ajanlasokat kernek surgos lenne (? )

Figyelt kérdés
mindenkepen szetcsusztathatost szeretnek de a sima erintokepernyos is erdekel mar keresem regota de nemigen kapok ami elnyerne tecesemet kulsoleg meg tudasra kb.az android minimum 2.0 de a megapixel se legyen gyenge es arban ne haladja meg a 90.000ft enel olcsobb legyen.elore is koszonom a valaszokat!
2013. ápr. 6. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
xperia pro
2013. ápr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beviz Elek ***** válasza:

Xperia pro: kb 45ezer

Xperia mini pro: kicsit olcsóbb picit kisebb ès ezen nincs hdmi csati (de am jó teló, itt van a kezemben:D)

Samsung captivate glide: kb samsung S2 csùszkàsan. Nem tudom az àràt.


Nekem ez a nagy problèmàm, 2011ben dobott a piacra utoljàra csùszkàst... 2012? 2013? Erre az èvre nem olvastam hogy terveznèk...

2013. ápr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Nekem ez a nagy problèmàm, 2011ben dobott a piacra utoljàra csùszkàst..."


A sony?


Ha igen nézz utána...

Alig vették őket akkoriban... De a galaxy ace-t és a gio-t annál jobban.

Az senkit se érdekelt, hogy egyikben armv7 proci van az említett 2-ben meg armv6...

Meg se említem a galaxy 551-et ezek után...

2013. ápr. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Motorola Milestone 3!
2013. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat igen enis az xperia prot nezegetem de nemigazan fogot meg de visont Samsung Captivate bejon de hol vehetnek mert nem kapok oldalakat ahol fent lene se a Motorola Milestone 3
2013. ápr. 7. 15:21
 6/7 A kérdező kommentje:
olvastam hogy a Samsung Captivate Glide nalunk nem kaphato de kb menyibe kerul?es honan rendelhetnem meg?
2013. ápr. 7. 15:27
 7/7 Beviz Elek ***** válasza:
Vateràn làttam 60 körül
2013. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!