Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy új mobiltelefont...

Dudi87 kérdése:

Szeretnék egy új mobiltelefont vásárolni! Tudnátok tippeket adni milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Kikötésem, hogy windows phone legyen, qwerty billentyűzettel, wifi, rádió, viszonylag jó kamera. Érintőképernyő ne legyen, ha nem muszáj. Márka mindegy.Köszi a segítséget.

2013. ápr. 9. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor az öregebb telók között keresgélj mert ma már nem gyártanak ilyet.
2013. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pédául:

Samsung B7330 Omnia PRO

HTC Touch Pro

2013. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Windows phone rendszerű készülékek közül nem igazán van aminek lenne fizikai qwerty billentyűzete.

Vagy lemondasz erről az igènyről vagy màs rendszernèl keresed ezt a lehetősèget (windows mobile, android, bb)

2013. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a qwerty billentyűt felkínálja bármilyen gép opciósan...


érintőképernyőst vegyél, mert az a jövő...persze már a jelen is...


pénzről szerencsére nem írtál, tehát az jön le, hogy nyitott vagy a jóra...

ha élvezni akarod a telódat, akkor 5"ost vegyél, azoknak már min 8 mega a kamerájuk, a wifi az alap, rádió az természetes.


bemész egy jobb GSM boltba, és ott csodát látsz...csak a legújabb modellt vedd meg, és a lehető legnagyobb képernyővel, mert másnap már megbánod(mint én)

2013. ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az ötleteket, akinek még van, az írjon :) windows phone, vagy mobile, tökmindegy, op rendszere win legyen!
2013. ápr. 10. 08:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Az érintőképernyőt nem szeretem, nem is szeretnék beállni az érintők sorába! Android kizárva, nálam csak win jöhet szóba. Árat persze, hogy nem írtam, mert ami nekem kell az nem olyan drága telefon, de persze újat próbálnék beszerezni, a használttól sem riadok vissza. Az, hogy ez a jövő, meg a jelen, nem igazán érdekel, én ragaszkodom a fizikai qwerty-hez, az érintős qwerty nem jött be, nem nekem való! Tudom, hogy extra igényeim vannak, de amit szeretek, ahhoz ragaszkodom. Próbálgattam ki újabb telefonokat, de ami meg megfogott, az min 200.000 forint :D annyit meg telóért kiadni ...
2013. ápr. 10. 08:39
 7/7 anonim ***** válasza:

A Windows mobile-t már jó ideje kivonta a forgalomból a Microsoft. Ilyen készüléket már csak használtan tudsz beszerezni.

HTC touc pro, touch pro 2, Samsung omnia pro, Sony Ericsson xperia x1, x2 ezek érintősek, a qwerty meg kicsúsztatható. Asus p750, HP ipaq 614c hagyományos kialakítású telefonok, HTC Wing, ez meg a hagyományos kialakítású plusz van kitolható qwerty, az érintőkijelző meg alap, hogy megvan mindegyikbe. Valahogy ettől nem lehet megszabadulni. Ha ezt meg tudod szokni és nem zavar, hogy ezek már kb. 5 éves készülékek egy régi, lassú és már nem támogatott rendszerrel akkor jók lehetnek.

A frissebb, Windows phone rendszerű telefonok közt ott a HTC 7 pro, Dell Venue pro, érintő ugyanúgy megvan és ehhez társul a kitolható qwerty gombsor

Ha nagyon nem akarnál érintőkijelzőt, akkor ott vannak a BlackBerry készülékek. Nem android, igaz nem is windows, de nem sok érintős van köztük és jó telefonok.

2013. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!