Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem megy Xperia-n a Directory...

Nem megy Xperia-n a Directory Bind, de miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szeretném használni ezt a programot egy Xperia Tipo-n (root).


Most az a kérdésem, hogy ugye fölülre azt kell írni, ahol az új data elérés legyen, alulra meg azt hogy eddig hol volt. Ezt így kell nem?


Namost, nekem a belső tárolóm a telóba sdcard a neve, tudom tök logikátlan de ez van.

A külső tároló neve pedig ext_card


Akkor fölülre ezt írom:

/ext_card/újmappa/újmappa/


Alulra meg:


/sdcard/android/data/com.gameneve


Mert így csinálom, és átteszi a fájlokat a az ext_cardra, de amikor indítom a játékot, akkor újból le szeretné tölteni a datát.. Szóval nem sikerült. Mi a baj? Kell mnt előtag is azza pl /mnt/sdcard/android bla bla?


2013. ápr. 15. 15:24
 1/1 A kérdező kommentje:

Sikerült megcsinálni:D


Igazából csak annyi bajom volt, hogy amikor megcsináltam a műveletet, néztem hogy ottmaradt a belső tárolón... Letöröltem és ugye nem ment. Pedig ami ott maradt belső tárolón az csak egy "parancsikon" és ott is kell maradnia.

2013. ápr. 15. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!