Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Sony telefont,...

Vettem egy Sony telefont, vadi új a fólia is rajta van, de akitől vettem nem tudom neki honnan volt, mert ha előfizetéses és idővel letiltják akkor félek, hogy a telefont sem fogom tudni használni. Hogy van ez? Inkább adjam el?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Vétel előtt miért nem tájékozódtál?

Ha netán letiltós és te adod el úgy, ha belefutsz egy rámenős vevőbe, te fogsz pórul járni.

Használd, ha már megvetted. Aztán lesz, ami lesz.

2013. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyárilag független? ha igen akkor nem tiltják le, kivéve ha lopott
2013. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van hozzá jótállás is,nem hiszem,hogy lopott,telefonokkal foglalkozik az illető,csak nem tudom nem e előfizetéses,és azt ha nem fizetik letiltják.Úgyhallottam már a készüléket is letiltják ha ilyen van és akkor nem veszem semmi hasznát.
2013. máj. 15. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
ha kártyafüggetlen akkor tuti nem tiltják, ha előfizetésre lett véve akkor az úgy nem jó....
2013. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!