Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek labdába rúghat a...

Szerintetek labdába rúghat a 8 inches Windows8-as tablet az iPad Mini és a többi 7-8 inches Androidos gép mellett?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 17. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem más lesz a funkcionalitása, a 3 gépnek, ha kiforr a winfos, akkor egy érintőkijelzős ,,pc-t" kapsz. Nem ugyanaz a kategória a három, más kérdés, hogy megfelelő használat mellett az iPad-ot is lehet jól használni, de ahhoz már nagyon okosnak kell lenni!
2013. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
a Windows RT-s gépeknek nincs sok esélye, de a Win8-asok tulajdonképpen PC-ként működnek, sokoldalúbbak a droidos és almás tábláknál. Üzleti megoldásban szerintem nagyon kelendőek lesznek, de a magánszemélyek között is. Erre raksz egy billentyűzetes tokot és ott a note-(net)-book- tehát kiváltható 2 eszköz eggyel.
2013. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
használat kérdése. bár nyilván nem hasonlítható össze egy asztali géppel, netezni meg a többi is jó, amire konkrétan a tableteket találták ki. ami visszataszító benne, az a rendszer helyigénye...rákényszerül a vásárló, hogy minimum egy 64 gigásat vegyen, hogy elférjen rajta hosszútávon. én számomra, meg a hírek kapcsán mások számára sem túl sikeres az rt.
2013. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen NEM rt van!
2013. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah igaz, Atom procis.
2013. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!