Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Top 5 App, amit szívesen...

Top 5 App, amit szívesen letöltenétek az androidos telefonodra? Miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Viber

Opera Mobile

Opera Mini

Mobo Player

Smart Compass

2013. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megfogalmazás egyes.:D TELEFONOTOKRA* (Ügyesvagyokfigyelekaha.)
2013. máj. 27. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
enyémre ti ne töltsetek le semmit! :-D
2013. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elírtam na:D Vannak gyenge pillanatok, amikor nehéz figyelni.:D
2013. máj. 27. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen témában?


Alaphangon nekem mindig le van töltve:

1 - Dolphin Browser

2 - Viber

3 - Angol szótár (igen, magyar a neve)

4 - InkPad

5 - Astro, vagy Root Explorer

5+1 - Opcionálisan a Titanium backup


Ezek nem is igazán "letöltenék" jellegűek, hanem "le is fogom." :D

2013. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. SuperSU - Root jogokat ad és mégtagad.

2. LBE Security Master - Alkalmazások engedélyeinek, információ és netéhségének korlátozása, mobil adatforgalom mérés, stb. Védelmi program.

3. Titanium Backup - Alkalmazások mentése, visszaállítása, törlése.

4. X-Plore - Az általam eddig legjobbnak tartott fájlkezelő.

5. Opera Mobile - Böngésző, csakis a 12.* verzió. A 14.* jelenleg használhatatlan.

Ez a legfontosabb 5 alkalmazás amelyek hiányában nem tudnám elképzelni az Android rendszert, elsőként telepítem minden esetben a telefonomra.

2013. máj. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

Nekem 5-be nem fér bele. :D


IGO. Hogy hálózati forgalom nélkül is érjen valamit a GPS.


Opera Mini. Hogy minimalizálja a netforgalmat. Tömörítve tölt le, a gyári browsernél sokkal kisebb adathasználattal.


Swiftkey. Tanuló okos billentyűzet. Ez az esetek min. 90 százalékában tényleg tudja előre, mit akarsz írni.


WhatsApp. Mert az SMS/MSS ára egy rablás. Ez netforgalmon át tökéletesen pótolja, csatolt fájlküldést is enged. A Viber is jó, de én a WhatsAppot megbízhatóbbnak találtam. Ez csak üzenetre, telefonálni nem tud.


Wifi Transfer. FTP kapcsolaton át tudsz a telefonod és a pc-d közt fájlokat cserélni. (Samba még jobb, csak 4.0-tól felfelé problémás, meg root kell hozzá)


TeamViewer. Hogy bárhonnan elérd az otthoni pc-det, méghozzá úgy, hogy közvetlenül a Windows képernyődön dolgozhatsz.


CleanMaster. Szépen eltakarítja a hétköznapi használat visszamaradó "szemetét". A PC Ccleaneréhez hasonlítanám.


MX Player. Nekem jobban bevált a Mobo-nál.


RealCalc. Tudományos műveletes, jól használható számológép.


Ha a készülék rootolt:


Samba. Lásd fent.


Root Explorer. Bármelyik gyári fájlkezelőnél jobb.


És ami nem feltétlenül szükséges, de nagyon jól jön, ha valahol hallasz egy jó zenét és szeretnéd megtudni, mi az: Soundhound. Sokkal bővebb a zenei adatbázisa, mint a TrackID-nek.

2013. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a topp 5 app ami mindig rajta van.

1. Link2sd (van ext partíciom memóriakártyán, ide telepíti az appokat nem fogy el a belső tárhej[root])

2. es file explorer (legjobb legegyszerűbb)

3. Power Amp (aki ismeri annak szerintem nem kell bemutatni [tört])

4. Dolphin browser hd (magyarul, gyors és nem fogyaszt sokat)

5. battery widget reborn (nagyon hasznos van benne akku kímélő. Ez anyira megtetszett hogy megvettem a pro-t)

Számomra ez a top 5 app

2013. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!