Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha felhívom a tudakozót, hogy...

Ha felhívom a tudakozót, hogy megkérdezzem valaki számát akkor kéri a nevét meg a házszámát, de ott neki nincs kiírva más infó is arról a személyről?

Figyelt kérdés
Hogy hány éves, suli vagy bármi mert nem nagyon tudom, hogy hol lakik

2013. máj. 30. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
kettő adat kell, a neve, meg a nem pontos címe. de ugyanezt meg tudod nézni neten is. ha az utcát tudnád, akkor jó esélyel meglenne, ha nem titkos és nincs abban a másik utcában ugyanilyen nevű személy.
2013. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tudakozó nem a fészbukon keresi az illetőt, hanem az adatbázisában. Csak azt tudja róla, ami a szerződésben szerepel. A szerződés ritkán tér ki az életkorra, még ritkábban az iskolára.
2013. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és esetleg valami más adat? bármi más
2013. máj. 30. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
A tudakozó ügyintéző még rá tud keresni kedvenc színre, az autója rendszámára, a szomszéd kutyájának a nevére, általános iskolai matek dolgozatok osztályzatára, illetve hogy hány szobás lakásban lakik.
2013. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én komolyan gondoltam-.- honnan tudjam a házszámát
2013. máj. 30. 19:50
 6/7 anonim válasza:

A Tudakozóban dolgozom. Alap esetben az adatbázisunkban ez szerepel valakiről:

Név, Irányítószám, Település, Utca, Házszám (lépcsőház/emelet/ajtó is akár), Telefonszám (vezetékes vagy mobil). Egyes esetekben van úgynevezett "extra" sor is a bejegyzésekhez rendelve, ha kijelölök egy ilyen extra sorral rendelkező adatot, abban láthatok email címet, plusz mobil számokat, amik alapesetben nem szerepelnek az adatbázisban, csak itt az extra sorban láthatóak. Extra sorok az esetek nagy részében cégekhez, közületekhez van rendelve, de magán előfizetőknél is előfordul. Magán előfizetőéknél előfordul még az is, hogy megadják a foglalkozásukat is, pl kőműves, vagy sírkő készítő, tv műszerész. Extra sorok és foglalkozások megadása mindig az ügyfél kérése alapján történik! Ugyanúgy, mint az, hogy szerepeljen-e az adatbázisban, vagy sem. Ha nem akar szerepelni, akkor én sem látom az információkat, csak egy üzenetet, hogy le van titkosítva.


De hogy hány éves, anyja neve, melyik iskolába jár, stb, stb, nem látjuk. Ez számunkra érdektelen is.

2013. jún. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. jún. 3. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!