Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek? Windows Phone...

Szerintetek? Windows Phone 7-re hogyan vihetek adatokat Total Commanderrel? Valamint van rá valami fájlkezelő alkalmazás?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, és nincs. Zárt a rendszer hozzá, használj Skydriveot. Amit elbír: zene, videó, jpeg, pdf, xlsx, docx, ppsx
2013. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet vele. Zune alkalmazást le kell szedni a gépre, hisz a telefon is azt használja. Ott lehet átmásollgatni
2013. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De például külsőleg letöltött játékokat, alkalmazásokat hogyan tehetek fel rá?
2013. jún. 10. 19:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy találtam egy jó pár játékot, de nem tudom feltelepíteni stb.. Valami olyasmit olvastam, hogy unlock-olni kell, de azt sem tudom hogy, lévén, hogy fájlokat kell rámásolni telóra, de azokat a fájlokat a Zune nem ismeri fel, valamint a telót sem jeleníti meg sem a sajátgép, sem a TC.. Szerintetek hogyan lehet megoldani?
2013. jún. 11. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
előbb írtam hogy a játékokat nagyon nehéz felrakni rá. Telefon scriptjeibe kell turkállni. Nézz utána a neten. Könnyen el tudod basszni vele a telefont. De nem hinném hogy meg fogod tudni csinálni. Bonyolult folyamat. Szerintem cseréld el azt atelefont egy androidosra, addig még magasan van azára, mert egy szar rendszer fut rajta. Sajnálom hogy ezt kell mondanom, de ez az igazság.
2013. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

próbáld frissíteni a WP-t 7.8-ra és akkor már látnia kell a pc-n a commandernek, Vagy cseréld WP8-as telóra.

Androidosra hiába cseréled azon nem fognak futni ezek a játékok.

2013. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szirty ***** válasza:

Én úgy csinálom, hogy letöltöttem a telefonra a Total commander for WP alkalmazást.

Az asztali gépen/laptopon megosztottam egy mappát.

A TC for WP-vel kiválasztom az egyik panelon a LAN-t, csinálok egy új kapcsolatot, megadom a PC IP címét, jelszavát, majd kiválasztom.

Innentől kezdve az egyik panelen a PC-t látom a telefonon, a másikon a telefon tárhelyet és oda másolok ahova akarok.

Ehhez előbb a telefonnal csatlakozni kell WiFi-n keresztül a helyi (otthoni) hálózatra nyilván.


A mások módszer az hogy ha a PC- van BT, akkor a telefonon bekapcsolom a bluetooth-ot, elvégzem az eszközök párosítását.

Utána PC-n total commanderben a küldendő file-on hosszan nyomott egér jobb gombra felbukkanó menüből a "küldés" lehetőséget választom, majd kiválasztom hova küldöm (a telefonra).

Ez lassabb és körülményesebb de ez is működik.

2020. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!