Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hiszitek azt, hogy az...

Miért hiszitek azt, hogy az android lassú, fagy?

Figyelt kérdés
Szerintem azert mert nem eppen egy low end telefont kene venni.

2013. jún. 18. 03:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyetlen android telefon volt eddig nalam (es azert akadt par) ,amire azt mondtam,hogy en is hasznalnam : a samu note2 . Volt tomenytelen s3 - egy egyszeru dinamikus gorgetesnel is akadozott , kamerazas kozben pedig ha mozgattam a keszuleket darabos volt a kep .. 4 mag , oh yeah . Mas platformok sokkal kisebb hardveren is kepesek sokkal nagyobb felhasznaloi elmenyt nyujtani - pl. a wp8 egy regebbi technologias dualcore cpuval nem fog akadozni,laggolni
2013. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De úgy szeretem, mikor valaki szid valamit. A Note 2 nálam is szaggatott, mikor be volt kapcsolva az energiatakarékos mód, ami általában gyárilag be van kapcsolva, és aki nem ért hozzá, az inkább adja el, és vegyen inkább iPhone-t, mert megérdemli.
2013. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én meg az ilyen hozzáértőket szeretem...csodálkozok, miért nem alkalmaz a samsung a szoftveres részlegen...
2013. jún. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!