Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Te elcserélnél az iPhone 5-öt...

Te elcserélnél az iPhone 5-öt egy Samsung S4-re?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Megkérném az "iphone szar/samsung szar" emberkéket, hogy ne szóljanak hozzá. Relatíve objektív véleményt kérnék olyanoktól, akik próbálták mindkét telefont. A 4S-t S3-re cseréltem, de az nagy csalódás volt, így inkább vettem 5-öt, de most adódott lehetőség, hogy S4-re cseréljem... Nem tudom. Szerintetek?
2013. jún. 25. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően Apple vs Droid a kérdés. Ha erre van válaszod, akkor már könnyű döntened a két platform csúcsgépe között.
2013. jún. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért csalódtál a GS3-ban? Ezek biztosan javultak a GS4-ben? Szerintem S4 nem sokkal jobb S3-nál, így ha utóbbiban csalódtál, inkább ne cserélj, mert valószínű ez sem fog tetszeni.

Egyébként ahogy #1 írta, operációs rendszerek oldaláról is megközelítheted a kérdést, te tudod, mik a szempontjaid, mit vársz el az okostelefonodtól, és mit nem.

2013. jún. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a Te ízlésed kérdése. Én váltanék, mert nekem az iOS túl zárt, és vannak idegesítő hibái az i5-nek. (a "lila" effektes kamerára gondolok leginkább) De ha Téged nem zavarnak ezek, az Apple lehet jobb, mert ott viszont minden bazira egységes, bejáratott.
2013. jún. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem megvan mindketto, csinald te is igy.
2013. jún. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én simán elcserélném. 4S-ről váltottam S3-ra, és imádom! Céges i5-ösöm van, és tesómnak S4-e. Én simán elcserélném vele, bár a két OS jelentősen különbözik.
2013. jún. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Nekem is jobban fekszik az and rövid mint az ios de

Ha már csalodtál a 3 ban akkor a 4 től se várj nagy csodát (mondjuk kiváncsi lennék mi volt a bajod de ízlések és pofonok ugye)

Hajnalban marha lusta vagyok utánna nézni de szerintem az iphone 5 drágább mint az sgs4 ezért nem javaslom a cserét

2013. jún. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az androidot ezért nem cserélném el.
2013. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 liuja.4 válasza:
az S3 és az S4 között óriási különbség van. és most itt nem arra gondolok, hogy szemmel görgetés, mert az használhatatlan és hülyeség szerintem. De! annyival sokkal több lett az S4 mind a rendszer, mind a feature-k terén. eszméletlen sok olyan feature van ami egyszerűen hihetetlen, hogy egyáltalán kitalálnak ilyeneket. a játék, videólejátszás full HD kijelzőn egyszerűen gyönyörű. ha a tudást nézzük mindenképp S4 én semmi pénzért nem cserélném le iphonera. az iphone annyival talán jobb, hogy kisebb és könnyebben elfér bárhol, ha nem szereted a nagy telefonokat, de egyébként tudásilag meg sem közelíti az S4-et.
2013. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!