Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt vettem észre, hogy Samsung...

Azt vettem észre, hogy Samsung E250-es telefonom a nagy viharok alkalmával lefagy. Lehetséges ez? Ha igen, hogyhogy?

Figyelt kérdés
2x fordult már elő, hogy villámlások és dörgések alatt hivtak és próbáltam felvenni, nyomkodtam a felvevő gombot, a zene nem szólt tovább, de a kijelző uazt mutatta, mint mikor hivtak...
2008. jún. 25. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen telefonom van, de még soha nem volt gond vele.
2008. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen a telóm, nekem egyfolytában lefagy és elszineződik a képernyő, ha vihar van ha nincs(nem régi telefon)...de vszleg tényleg amiatt van a probléma..
2008. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nekem is ilyenem van, és azontúl hogy ingadozik a térerő állandóan, semmi gondom vele. A térerő dolog pedig sms-ek elküldésénél jön elő, mert kb 10szer kell megnyomnom az Újra gombot, mire elmegy. Ennyi...
2008. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
szia! Nekem is ien telefonom van és mindíg ezt csinálja... én bevittem oda ahol vettem és elmondtam mi a baj... szerintem neked is fognak segíteni :)
2008. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az elöző válaszadótól kérdezem: mit csináltak a szervizben a telefonoddal?


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2008. jún. 27. 17:56
 6/11 anonim válasza:
kicserélték de a kártya maradhatott ugyan az! szal a számod nem változik! szerintem ezt csináld :)
2008. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nekem is ilyen telefonom van én még a médiamark időszakban vettem. Nekem vétel után kb 4 honapig csiálta ezt. Ezek ilyen telefonok én is sokszor fagyott:D
2008. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem is csak az elején csinálta, már megjavult. Bár viharok sincsenek... :)
2008. szept. 25. 09:58
 9/11 anonim válasza:

Nekem is ilyen telom volt.


Nagy vihar volt. a kabát zsebembe tettem ilyen ruha anyagu zoknis tokba.

és még igyis beázott...Lefagyott minden baja volt.elmennt a képernyője is. Aztán hazaértem és kiszáritottam hajszárítoval. nem müködött. Aztán kis idő mulva bekapcsolt. onnantol kezdve 3honapon át szenvedtem vele(de csak ha felcsusztattam)


Nem lehet hogy neked is viz érte és attol rosszalkodik? vidd be szervizbe, biztos tudnak rajta segiteni.

(Nekem az votl a bajom vele h 9nappal a garancia lejárta után romlott el, szal én megszivtam...)

2009. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem érte az enyémet víz, de már azóta nem is fordult elő semmi ilyen probléma szerencsére.
2009. szept. 12. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!