Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vs Samsung Galaxy S4...

Iphone 5 vs Samsung Galaxy S4 MINI?!

Figyelt kérdés
Galaxy esetében csak a mini jöhet szóba, nem akarok tepsifont...ha van valakinek valamelyik készülékkel kapcsolatban tapasztalata, kérem ossza meg

2013. júl. 24. 21:24
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
60%

http://www.youtube.com/watch?v=QEkgcbYTQtw


Itt látható. A retinakamu kijelzőnek semmi fénye, ocsmány, mint a bűn, míg a többi szép fényes, jók a színek, részletesek. Még a Z-n is a bravia engine miatt, pedig az nem ips, mint a szifon, hanem sima tft. :)

2013. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
37%
A fos túlszaturált színek. Az aztán a színhűség. Mondom én, hogy hülye vagy a témához.
2013. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
44%

Hol látsz túlszaturált színeket a SLCD3-on (HTC), vagy a Sony kijelzőjén? A Samoled vaólban picit túlszaturált.


Mindig is ostobának tartottam a szifon fanokat, ütődött divatpávának, de ezek szerint tényleg azok, ha szerintük full hd-ban játszanak, azzal a fos hardverrel a világ legszebb kijelzőjén. :)

2013. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
sry azt hittem One X -ről van szó nem a One-ról
2013. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
37%

Az iphone 5 fele annyi mint az s4,

b*sszátok meg, ne csak az oprendszert nézzétek, hogy "jaj, de faxa, iOS raj lettem", hanem többmindent, pl a processzort, vagy a tárhelyet, és az messze nem olyan jó mint az S4-nek!

DE EMBEREK! GOLDOLKOZZATOK MÁR ÉPP ÉSSZEL!

AZ S4 EBBEN JOBB:

-JOBB PROCI

-JOBB KAMERA

-NAGYOBB

-SZEBB KIJELZŐ

-KÖNNYEBB KEZELHETŐSÉG

AZ OP. RENDSZERT AZÉRT NEM ÍROM MERT AZ MÁR A VÁSÁRLÓTÓL FÜGG.

DE AZÉRT: ANDROID 4.2 vs iOS 6

Azért bőven odaveri az iost, de még ha az iOS véletlen jobb lenne, akkor sem éri meg az a 250 Ft körüli összeg, amikor az Androidot sokkal olcsóbban megkapod!

2013. aug. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
17%

Előzőnek!!!!!


HIÁBA VAN BENNE JOBB:

-PROCI

-RAM, ha belaggol!!! Az iPhone 2magos és 1gigás ramja veri az S4et!!!!!!!!! A MINŐSÉGET IS NÉZNI KELL NEM CSAK A MAGOK SZÁMÁT! nyilván jobb egy 20.e forintos olyan dolog aminek márkája is van, mint egy 10e.forintos vmi ami márkátlan és nem is az adott cég gyártja ( EZ CSAK EGY HASONLAT!!)


Mellesleg: Minek nagyobb kijelző??????? Hogy ne lehessen normálisan megfogni egy kézben, és hogy ne lehessen vele gépelni??? No meg hogy ne férjen bele a zsebedbe??? SZAR AZ EGÉSZ!! 4 colnál nagyobb telefon nem kell!!!!!!!!


Inkább kiadok 250.e forintot egy olyan termékért amit tudom hogy minőségi, és nem karcolódik, minthogy kiadjak 150-et egy kevésbé minőségiért, és utána még fizessem 1-2 év után a javítást, mert összekarcolódott, nem működik a giroszkóp satöbbi.....


ENNYI KÉSZ VÉGE.. APPLE MINDÖRÖKKÉ, NEM KELL KOMMENTELNI, AZ ÁZSIAI FERDESZEMÜEK ÁLTAL GYÁRTOTT SZAROKAT MEG SELEJTEZZÉK LE!!!

2013. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Arról senki sem tehet, hogy akkora a kezed mint egy nőnek, és nem tudod átérni.. neked inkább mama telefon kellene. Plusz. Míg az iCuccokkal nem tudsz semmit sem kezdeni gép nélkül, addig az android egy teljesen önállósodott rendszer. Még jó hogy stabilabb az iOS mikor csak pár telefont kellett nézniük. Inkább megveszem a droidot, és tűrom a pár századmásodperces laggokat,minthogy vegyek egy olyan cuccot ami hozzá van kötve az iTunes-hoz 2x annyiért. Persze, hogy nem annyira bonyolult a rendszer... butáknak minek a bonyolultabb?...
2013. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

...................../´¯¯/)

...................,/¯.../

.................../..../

.............../´¯/'..'/´¯¯`·¸

.........../'/.../..../....../¨¯\

..........('(....´...´... ¯~/'..')

...........\..............'...../

............\....\.........._.·´

.............\..............(

..............\..............\

2013. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

"AZ ÁZSIAI FERDESZEMÜEK ÁLTAL GYÁRTOTT SZAROKAT MEG SELEJTEZZÉK LE!!!"

Én is Apple párti vagyok inkább, de hol is gyártják az Apple termékeket? Jaaa hogy Assembled in China...

2013. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
*Assembled* ... és nem Made in! Attól hogy a sárgákkal összerakatják az nem azt jelenti hogy ott is csinálják!!.. A Dizájnt és a cuccokat ott csinálják meg! (USA-ban!) és Persze a csóri kínaiakkal meg összerakatják, semmi pénzért!! Van ész! I <3 USA
2013. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!