Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Börtönbe kerülhet vagy kaphat...

Börtönbe kerülhet vagy kaphat pénzbírságot az, aki leszedi a gyári firmwaret és mondjuk Cyanogenmodot tesz az okostelefonjára?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam a gyártók nem engedik ezt és a garancia is elveszik.

2013. júl. 28. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
:DD garancia ugrik max
2013. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs ilyet tenni nekem gyári a firmwarem de komolyan. Csak gondoltam megkérdezem.
2013. júl. 28. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Lehet kérni a gyártótól úgymondott nyítókódot.
2013. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb telefonnál ráadásul nyom nélkül visszarakható a gyári rom így nem is látszik, hogy hozzá volt nyúlva. Ez olyan mintha vennél egy számítógépet de windows xp helyett te win7 et raksz föl akkor se jön ki érted a rendőrség.
2013. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Biztos? És mi van ha a szolgáltató megtudja akkor bontja velem a szerződést és beperel? Az ő tulajdona a készülék még fizetem a hitelt!
2013. júl. 28. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es honnan tudod? :D azért, mert te idáig még nem találkoztál a szoftverrendőrséggel, nem jelenti azt, hogy nem érdekli őket. csak nyilván nem tudnak többmillió emberrel egyszerre foglalkozni...kérdésre meg már megvan a válasz...:D
2013. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Onnan vettem, mert hülyeség hogy bármit csinálnákak. A te tulajdonod az android nyílt forráskódú azt csinálsz vele amit csak akarsz közvetlen a google től letöltheted és megírhatod a saját androidodat a saját telefonodra kész ennyi. Nincs is mit már mondani. Csak a garit veszti el az ember ha ilyen módosított rendszerrel odaállít mert így legalább van egy okuk arra hogy ne kelljen pénzt költeniük a garanciára.
2013. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az android az igen. winre gondoltam. :D
2013. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!