Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobba Samsung...

Melyik telefon jobba Samsung Galaxy S3 vagy a Nokia Lumia 920 egy 13 eves gyereknek?

Figyelt kérdés
Akarok venni a fiamnak egy telefont szuletesnapjara es ezt a kettot nezte es en a jobbat akarom megvenni!

#telefont vegyem
2013. júl. 29. 17:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
64%
hátha ellopják tőle...:D majd ha tud rá vigyázni, akkor vegyél 100ezer feletti telefont neki...én sem vagyok annyira idős, 18 vagyok, és 2 éve vettem magamnak egy drágább telefont, azelőtt meg volt egy jól használható, olcsóbb telefonom. Kategória sem mind1, mert két különböző op.rendszer van. Ha wp, akkor egy lumia 620 is bőven elég lenne neki...samsungnál inkább nem is ajánlok semmit, mert ott kb csak ez a csúcskategória az, ami elfogadhatóan használható, többire meg lehet várni a szoftverfrissítést, vagy lehet rá a főzött romot tenni, amit én 13 évesen inkább nem is próbálgatnék.
2013. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Tehat akkor melyik jobb?
2013. júl. 29. 18:07
 3/30 anonim ***** válasza:
53%
Most nem azért h osszam az észt, de mi a francnak egy 13 éves gyereknek ilyen komoly telefon? Azzal h vagánykodjon vele majd a suliba, meg a haveroknak, meg az órán majd azzal játsszon és ne a tananyagra figyeljen? Tudom magamról, ugyan ezt csináltam csak annyi nálam még a sima infás telefon volt a divat. Meg ahogy az előző mondja, hogy ellopja valaki azt utána meg siránkozni? Bőven elég neki egy Samsung Galaxy Mini 2, még az is sok.
2013. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
53%
Mindegy fölöslegesen írtam le a véleményem. Nokia Lumia 920 jobb, stabilabb, megéri az árát.
2013. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%
miért nem i phone 5 vagy xperia z? de most komolyan minek egy 13 éves gyereknek ilyen drága telefon?
2013. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%

Baxxátok már meg ezt a 13 évesnek minek ilyen dumát...


Lehet, hogy 13 évesen többet tud a technikáról, mint ti tudtok akár 20-30 évesen is...


(Nekem pl. mi a k. anyámnak kellett 1986-ban 12 évesen commodore 64?)


Ui:


Lefogadtam volna nagy összegbe, hogy ezzel a süket dumával jön azonnal valaki)...


Kérdező:


S3

2013. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Igen, majd a fejlett technikája fejlesztésére fogja használni az S3-at... igen.. :) Arra elég egy 40k-s telefon is..
2013. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
24%

Lehet...


Ismered személyesen? Csak már a tököm ki van, hogy ilyen kérdésnél ez jön elő rögtön a sok irigy k.cs.gből...

2013. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk k#rvára nem vagyok irigy köcsög, csak szimplán azt látom, h a sok idióta 12 éves gyökér, Iphone 5-el meg S4-el rohangál, azt olyan segg hülyék, h az már leírhatatlan. Az meg, h ismerem-e? nem ismerem, csak ebbe a világba már ilyenre elég kicsi az esély, h azért kér 150k-s telefont a gyerek mert fejleszteni akarja magát, és az ember már nem is gondol az ilyenre.
2013. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
24%
Én is ilyen voltam 1986-ban 13 évesen...
2013. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!