Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek? Az apródon nem...

Szerintetek? Az apródon nem régen találtam egy hirdetést hogy samsung galaxy s4-et lehet venni 68. 000ft-ért

Figyelt kérdés

Az apródon nem régen találtam egy hirdetést hogy samsung galaxy s4-et lehet venni 68.000ft-ért

jó bele mentem az egészbe írtam a hirdetőnek meg minden,megbeszéltük az átutalást stb.. es 21.-én reggel elutaltam a fele pénzt,majd másnap megkapta és azt mondta hogy elküldte a telefont de azóta se jött meg,írtam a hirdetőnek hogy nem jött meg a telefon,de 1 napja nem válaszol!Szerintetek várjak még vagy pedig jelentsem fel jogtalan haszonszerzés vádjával?



2013. aug. 23. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

feltehetően így jártál


jelentsd fel, de ilyen összeggel az eljárástól ne várj sok eredményt (ismerősöm 60 ezret bukott hasonló okból)


sosem utalunk előre! ha csak úgy adja, akkor keressen más verebet

2013. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Inkább lődd tökön magad.Először is ha az IQ-d meghaladja az 50-et akkor tudhatnád hogy SGS4-et nem kapsz 100ezer alatt.Másik dolog.SOHA nem szabad utalni.Még ismerősnek se.Elmész a hirdetőhöz ahova megbeszélitek,ott megnézed kipróbálod,ha kóser akkor KÉSZPÉNZZEL kifizeted.Normális ember így vásárol internetről magánszemélytől.

Ezt a dolgot buktad.Még szerencse hogy ilyen olcsó volt és csak a fele pénz.

2013. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom,de akkor is 34.000-ft is pénz szerintem!Ha ma estig nem ír akkor fel jelentem és keresek másik telefont!Köszi a komidat! Remélem nem átverés ez az egész mert azért máskor is rendeltem telefont és sose volt baj,de hát bármi megtörténhet!Köszi..
2013. aug. 23. 09:27
 4/12 A kérdező kommentje:
2.kommentelo.. lany vagyok szoval nem tudom magam tokon loni! es meg egyszer le irom eddig sose vertek at..sebaj.!miert ne lehetne 100.000 alatt venni ilyen telefont?apukamnak s3-a van 50.000-ert vettuk es ugyanigy tortent minden!
2013. aug. 23. 09:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Írj neki levelet az elérhetőségein, valószínű el fogja olvasni, hogy amennyiben nem jelentkezik, vagy küldi a telefont, feljelentést teszel ellene. Amennyiben a rendőrség úgy látja, hogy egyértelmű a dolog, megindítja a nyomozást. Nekik is fontosak a sikeres ügyszámok.

Jó eséllyel meglesz a pénzed, valószínű egy hülyegyerek csinált ilyet, épeszű ember nem tenné, nagyon könnyű utánajárni.

2013. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen irtam neki (Udv!Ha a mai napon nem erkezik meg a telefon,eljarast fogunk elinditani on ellen,jogtalan vagyonszerzes vadja miatt!Szoval ha nem fog vissza irni a mai napon,nem erkezik meg a telefon,akkor tudni fogjuk hogy ez az egesz csak atveres volt!Jobban jar hogyha vissza ir!Vagy a duplajat kell vissza fizetnie nekunk annak amit mi utaltunk at onnek!Remelem felfogta! Remelem vissza fog irni!En probaltam normalis lenni,de ha maga ilyen,akkor nincs mas valasztasom!Kerem szepen irjon vissza,hogy tudjam technikai okok miatt nem tudott tegnap EGESZ NAP irni,miert nem tudodd megjonnni a telefon,vagy csak szimplan atveres ez az egesz telefon ugy!Ennyit szerintem legalabb erdemelunk hogy vissza irjon meg akkor is ha csak atvert minket!Mert 34.000 ft nem kis penz!Orulnek neki ha megkapnam meg ma a telefon!Mivel a szuleim fel eve sporolnak nekem erre a telefonra!Erre meg maga ezt csinalja!Kerem szepen,irjon vissza,mert ez nekem is mar kezd nagyon gyanus lenni hogy nem jelentkezik,a penzt megkapta de a telefont en meg nem!Remelem meg a mai napoon vissza ir es meg MA megjon a telefon,vagy sullyos kovetkezmenyei lesznek ennek az egeszenek! Viszlat,varom valaszat!) hat ha estig nem jelentkezik fel is jelentjuk,az atutalasrol megvan a penz,viszont o szerintem nem tudja bizonyitani hogy futarral elkudlte a telefont.. remelem en is hogy meg ma jeletkezni fog,es hogy megjon a telefon,vagy vissza kapjuk a penzt!
2013. aug. 23. 09:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha feladta postán és nem kamu akkor valószínűleg ajánlva adta fel. Kérd el tőle a feladást igazoló "nyugta" másolatát. Ezzel tudná igazolni a feladást.

Ha nem jelentkezik akkor lehet, hogy tényleg átverés volt. Apródon biztosan nem utalnék előre. Oda az tesz fel és azt amit csak akar. Vaterán legalább látod a visszajelzéseket. A termék egyébként szerintem is gyanúsan olcsó...

2013. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy futár hozza majd,hat igen mi is vateran szoktunk altalaban rendelni dolgokat,de hat igen.. irnek neki de hat igy se valaszol,szerintem most se fog
2013. aug. 23. 09:45
 9/12 anonim ***** válasza:

nálam még csak 23.-a van ... a dátumaid alapján tegnap adta fel, erre ma reggel itt zokogsz, hogy nem kaptad még meg, és nem válaszolt a tegnapi emiledre ... az a helyzet, hogy elolvastam az üzenetet amit küldtél neki, hát arra én sem válaszolnék ... szerinted egész nap ott ül a gép előtt és a te üzeneteidet várja, hogy válaszolhasson? nem vagy kicsit türelmetlen?


lehet, hogy átverés, de ahhoz, hogy az biztos legyen várj még pár napot

2013. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

magyar postánál az átfutási idő 2-3 nap :)))

Ezt figyelembe kéne venni, meg gondolom dolgozik és nem egész nap ül gép előtt...

68ezerért s3-mat kapsz talán használtam, 4-et ne :D

Ha kapsz is valamit az max egy s4 kínai klón lesz :)

2013. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!