Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecseréljem az s4 emet iphone...

Lecseréljem az s4 emet iphone 4s 64gb-ra?

Figyelt kérdés
Nem hozza az elvártakat az s4, úgy gondoltam visszatérek apple-re. Szerintetek? Lehet, hogy lehetőségem lenne egy az egybe cserélni.

2013. szept. 4. 15:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
En ugyanigy voltam mint, Te .. Kemeny 3 hetig birtam hasznali az s4-et , azota i5 . Az i4s nem sokkal rosszabb , az,hogy 5-ot vettem csak annak koszonheto,hogy jo aron jutottam hozza .. En is pont 4s-reakartam cserelni . Szerintem csereld le !
2013. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
a kezelőfelületet legyaktam első alkalommal, és szolgáltatói biztositással vettem. Innen kezdve a szervizháttér nem hat meg. Egyébként az apple-nek se sokkal jobb a hivatalos szervizháttere..
2013. szept. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Volt ilyen gond, amikor telepakoltam playből mindenfélével de aztán nyomtam egy hard resetet és rendbe jött


[link]

2013. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ha nyomok neki egy hard resetet, és utána nyomok rá csomó mindent akkor ugyan ezt fogja produkálni?
2013. szept. 6. 19:47
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez volt az,amit utáltam benne a legjobban : [link]


Alapjáraton 90%-os RAM telítettség. Nem ment semmi extra,csak az automatikusan induló programok.

2013. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát ha nem pakolod tele csak akkor. Néha sajnos kell a telefonoknak a hard reset, de előtte ments el mindent mert az töröl mindent.
2013. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Amúgy milyen telefont ajánlanátok csúcskategóriában? Htc one kivételével.
2013. szept. 6. 21:35
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha nem rootolod, akkor nem tudsz mindent teljes mértékben lementeni. Droidnál szokj hozzá, hogy vagy használsz valami ram és app kezelőt, persze rootolva, vagy nem rakod tele appokkal. Van egy rakat app ami fut a háttérben pedig nem is használja az ember és nincs is rá szükség, hogy fusson, de mégis. Ha van türelmed, akkor valami app és ramkezelővel ki tudod ezeket szűrni és vagy törlöd vagy korlátozod a futásukat valami programmal.

Vagy elviseled a lagokat és a random rebootot.

2013. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Magyarországra december körül hozzák be, addig nem nagyon mennek le az árak.
2013. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 PappSajt2002 válasza:
Ebben az árban Sony Xperia Z, z1 :D
2013. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!