Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon a Sony Ericsson K800i?

Jó telefon a Sony Ericsson K800i?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az van, én nagyon szeretem:) Jó képeket csinál (3,2 mpixel), mp3 lejátszó, mondjuk én vettem bele plusz mem.kártyát, mert én sokmindenre használomés kellett. ól bírja az aksija is, egyetlen hátránya, hogy elég nagy. De okos és szép :) Én szeretem :)
2008. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ok kösz...
2008. júl. 2. 18:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is k800 van. Nagyon jó készülék és az ár/érték aránya is nagyon jó.
2008. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
18%
annyi hibája van a sony ericssonoknak h mikor megveszed rá kb 1 1,5 évre már előjönnek a hibái + le szokott fagyni a zenelejátszó de am akkor jó ha gyakran cseréled a telefont.
2008. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

én imádom, csak mostanában előjött 1 kis hibája: kikapcsol beszélgetés közben, és ki kell vennem az aksit, ha vissza akarom kapcsolni, pedig nincs is lemerülve...

amúgy fasza nagyon.

2008. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Tök süti telefon, vedd meg, ha van rá pénzed. Én 28-ért vettem.
2009. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kb 7 hónapja vettem és hát mostanra eléggé "kiszerettem" belőle, mert az elején még jó volt, mert elötte egy Noki 2310-esem volt és ez ahhoz a telefonhoz képest nálam nagy "áttörés" volt csak mostanra kiszerettem belőle egyrészt a fülhalgatója bekrepált amit csak 2x használtam másrészt meg nincsen benne ébresztő mert már számtalanszor kerestem benne de sehol nem találtam még az ébresztő fogalmát se meg van még néhány apróbb hibája...
2009. febr. 24. 15:40
 8/16 anonim válasza:
Szerintem király telefon,nekem is az van! :) A mérete kicsit nagy,de nekem így tetszik!Az ébresztőről meg csak annyit,hogy van benne...Riasztások menüpontom van a főmenüben,és ott akár 5 ébresztési időpontot is meg tudsz adni.
2009. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan van most... Bár néha rosszalkodik.:)

Van mikor nem érzékeli a memoria kártyát és olyankor kibe teszem a m.kártyát utána jo lesz.

2009. nov. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
belépsz a menübe megnyomod a 8ast utána az 1 est és ott az ébresztő :D
2009. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!